0 оголошень
за рейтингом
Дата публікації
будь-яка

Продаж квартир в с. Шевченкове (вторинний ринок)

При купівлі нерухомості дуже важливо звернути увагу не тільки на вартість й загальний стан квартири, а й на сам населений пункт. Інфраструктура, транспортне сполучення, екологічне становище - вивчіть всі ці фактори, щоб переконатися, що вам тут буде дійсно комфортно.

Продаж житла в Шевченковому

Село, що входить до складу Броварського району, знаходиться приблизно за 50 км від центру Києва. Бажаючим недорого купити квартиру в Шевченковому у власника можна розглядати цей населений пункт навіть, якщо в перспективі прийдеться їздити на роботу до столиці.

Тим, у кого немає особистого авто, можна використовувати для поїздок громадський транспорт. Якщо купити житло в Шевченковому на вторинному ринку й працювати в Києві, можна їздити в місто на автобусі № 823 «Фрунзівка-Київ». Він їде до метро «Лісова» й АС «Дарниця».

Одна з причин, чому багатьох цікавить продаж квартир у Шевченковому на вторинному ринку, - ціни. Так як вторинне житло з ремонтом коштує тут дешевше, ніж у Києві, багато столичних жителів обирають саме цей населений пункт, щоб дешево придбати у господаря однокімнатні, 2-кімнаті, 3-кімнатні й 4-кімнатні квартири. До того ж і тут є можливість купити нерухомість у зданій новобудові від забудовника в кредит чи в розстрочку (з розтермінуванням).

Інфраструктура населеного пункту розвинена досить непогано: є все необхідне, але в мінімальній кількості. Якщо купити житло в Шевченковому, можна їздити в супермаркети й на ринки до Броварів (за 25 км).

Об’єкти інфраструктури:

  • поштове відділення;
  • банки;
  • амбулаторія;
  • загальноосвітня школа;
  • дитсадок;
  • магазини.

Так як у селі немає шкідливих виробництв, продаж житла в Шевченковому, зацікавить тих, хто переживає за чистоту повітря. Тут гарна природа, є багато місць для відпочинку, через територію села протікає річка Трубіж. Ті, хто хоче переїхати до передмістя та купити квартиру, Шевченкове оцінять за можливість жити в оточенні мальовничої природи.

Як правильно купити житло в Шевченковому: заяви від продавця й покупця

Укладаючи договір купівлі-продажу, сторони зобов’язані написати кілька важливих заяв. Від покупця потрібне тільки одне: якщо він перебуває в офіційному шлюбі, чоловік (дружина) повинен написати заяву-згоду на купівлю житла. При продажу квартири в Шевченковому нотаріус засвідчує документ і прикріпляє його до Договору, в подальшому він зберігає заяву в своїх архівах.

Від особи, яка здійснює продаж житла в Шевченковому, потрібно кілька заяв:

  • Про те, що на момент купівлі квартири вона не перебувала в офіційному шлюбі, не проживала ні з ким однією сім’єю й купувала нерухомість за власні гроші. Нотаріус засвідчує документ і прикріпляє заяву до договору й зберігає її в своїх архівах.
  • Про те, що відчуження нерухомості продавець здійснює вперше за звітний податковий період (якщо це дійсно так). Нотаріус прикріпляє заяву до договору й зберігає в архіві.
  • Заяву-згоду чоловіка чи дружини продавця на продаж квартири (також зберігають у нотаріуса).

Тим, кого зацікавили квартири Шевченкового, вторинний ринок зручніше за все буде вивчати за допомогою нашої пошукової системи. У нас зібрані оголошення з інших сайтів, у котрих пропонується житло без посередників, тобто від хазяїна. Більшість з них розміщені з фото й детальним описом (поверх, площа спальні, вітальні, кухні, схема планування квартири та ін.). Якщо потрібен терміновий продаж квартир у центрі Шевченкового по доступній ціні, вторинний ринок також порадує досить великою кількістю пропозицій. Вивчайте їх усі на ЛУН.ua!