0 оголошень
за рейтингом
Дата публікації
будь-яка

Продаж квартир в м. Узин (вторинний ринок)

Низькі ціни на житлову нерухомість, чисте повітря, розмірений ритм життя - причин оселитися в невеликому містечку може бути безліч. Прийнявши рішення придбати власну квартиру, бажано добре вивчити населений пункт, який вам сподобався. Чи комфортно там буде жити? Давайте дізнаємося, чи варто купити житло в Узині на вторинному ринку?

Квартири Узина: за і проти

Місто районного значення відноситься до Білоцерківського району Київської області та розташоване на річці.

Відстань між населеним пунктом і столицею – близько 90 км. Якщо їздити на роботу до Києва, доведеться проводити в дорозі приблизно 1,5 години. Тим, хто все-таки прийме рішення тут купити квартиру, Узин пропонує кілька маршрутів громадського транспорту.

До Києва з Узина можна доїхати на маршрутному таксі:

 • Київ (метро «Палац« Україна ») - Узин;
 • Київ (АС «Видубичі») - Біла Церква.

Місто було відоме аеродромним комплексом, але зараз він закритий. Незважаючи на те, що більшість сімей військовослужбовців свого часу виїхали, продаж житла в Узині йде активно - тут постійно з'являються нові мешканці. До того ж природа в місті мальовнича, повітря чисте, є ставки й багато зелені.

Тим, хто захоче дешево купити квартиру в Узині, вторинний ринок пропонує різні варіанти поблизу об'єктів інфраструктури, котра включає в себе:

 • загальноосвітні школи;
 • гімназію;
 • декілька дитячих садків;
 • музичну школу;
 • бібліотеки;
 • районну лікарню і поліклініку;
 • пошту;
 • аптеки і оптику;
 • банківські відділення;
 • АЗС.

Якщо купити житло в Узині, можна також користуватися інфраструктурою Білої Церкви, відстань до якої становить 30 км.

Один з вирішальних чинників у такому питанні, як продаж квартир в Узині – ціни. Тут можна недорого придбати як однокімнатні, двокімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні та 5-кімнатні квартири з хорошим плануванням у новобудові від забудовника в розстрочку (з розтермінуванням), у кредит. Якщо не хочете чекати на завершення будівництва, тоді варто пошукати житло в зданій новобудові, або поступити ще простіше й купити квартиру з ремонтом на вторинному ринку.

Як законно купити квартиру в Узині: перевірка прав третіх осіб

Перш ніж придбати нерухомість, рекомендується попросити господаря чи людину, яка здійснює продаж житла в Узині, показати розширену виписку з будинкової книги. Ви дізнаєтеся, хто на цій житлоплощі зареєстрований за місцем проживання, а ще чи зберігають ці люди відповідно до закону право проживання в квартирі в разі її продажу.

Багато потенційних покупців цікавить терміновий продаж квартир в Узині, вторинка ж поспіху не терпить. Один з істотних ризиків при купівлі нерухомості - можливе оскарження прав на житлову площу третіми особами. Купуючи житло, в якому прописана людина ( тимчасово знаходиться у тривалому відрядженні, відправився на довгострокове лікування і т.п.), покупець іде на певний ризик. Можливо, краще купити житло в Узині в іншого продавця?

У зону ризику потрапляють також квартири з прописаними в них неповнолітніми дітьми. Потрібно переконатися, що у людини, котра здійснює продаж житла в Узині, є всі відповідні дозволи органів опіки. Звернути увагу потрібно і на права подружжя. У договорі має бути прописано наявність згоди подружжя на продаж квартири в Узині.

Купуючи вторинне житло без посередників, переконайтеся, що ви зробили все правильно. Або ж заручитися підтримкою досвідченого юриста, щоб знизити ризики до нуля.

Якщо вас цікавить продаж квартир в Узині на вторинному ринку, то знайти повну інформацію про нерухомість цього населеного пункту можна на сторінках ЛУН.ua. У нашій базі з інших сайтів зібрані всі оголошення з фото без посередників, в яких запропонований продаж вторинного житла від власника. Зручний пошук інформації та можливість самостійно отримати всі необхідні дані (площа вітальні, кухні, спальні, планування квартири, поверх) дозволить купити житло в центрі Узина від хазяїна по доступній ціні.