0 оголошень
за рейтингом
Дата публікації
будь-яка

Продаж квартир в м. Переяслав-Хмельницький (вторинний ринок)

Переяслав-Хмельницький - дуже затишне й спокійне місто, де життя тече в зовсім іншому руслі, а все повітря просякнуте духом старовини. Багато людей приїздить сюди помилуватися цікавими й унікальними пам’ятками, але є й ті, хто вирішує купити житло в Переяслав-Хмельницькому для постійного проживання. Занурившись в атмосферу старовини, хочеться залишитися тут назавжди й відпочити від шаленого ритму сучасного міста.

Продаж житла в Переяслав-Хмельницькому

Місто обласного значення розташоване на сході Київської області над річкою Трубіж. Цей населений пункт є одним з найстаріших міст Київської Русі.

Ті, хто приймає рішення дешево купити житло в Переяслав-Хмельницькому на вторинному ринку, навряд будуть працювати в столиці, адже до неї - 89 км. На власному авто подолати цю відстань не проблема, однак майже щоденно їздити на роботу в Київ досить важко. Громадський транспорт ходить тут справно. Тим, хто все-таки забажає купити квартиру в Переяслав-Хмельницькому та планує їздити в Київ на роботу, можна користуватися маршрутними таксі. Вони курсують у столицю часто: можна доїхати до станції метро «Харківська», «Бориспільська» або «Чернігівська». Час у дорозі – 1-1,5 год.

Інфраструктура міста розвинена добре. Завдяки чому досить активно йде продаж квартир у Переяслав-Хмельницькому: ціни на це вплинули не менше. Встановлено, що саме в цьому місті вартість житла є ледь не найнижчою по всій Київській області. Якщо ви зайнялися питанням продажу житла в Переяслав-Хмельницькому й шукаєте, де недорого купити однокімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні чи 4-кімнатні квартири, то варто вивчити більш детально всі переваги та недоліки населеного пункту.

У центрі міста й інших районах розташовані:

  • декілька дитсадків;
  • загальноосвітні школи;
  • педагогічний університет ім. Г. Сковороди;
  • районна лікарня й поліклініка;
  • магазини;
  • аптеки.

Варто знати тим, хто захоче купити тут квартиру, Переяслав-Хмельницький - це місто з дійсно високою культурою. У ньому відкрито 30 музеїв, тому населений пункт часто відвідують туристи. Найвідоміша пам’ятка - Національний історико-етнографічний заповідник.

Окремо варто відмітити екологічне становище. Де б ви не вирішили купити квартиру в Переяслав-Хмельницькому, вторинний ринок порадує вас масою пропозицій по багатоповерховим і приватним будинкам поблизу природи (Андруші, Левада, Борисівка та інші райони). За даними відомого журналу, саме цей районний центр визнаний найчистішим в екологічному плані в Україні. На одного жителя припадає майже 30 кв. метрів зелених насаджень!

Сім’ям з дітьми купити житло в Переяслав-Хмельницькому в зданій новобудові в кредит чи з розтермінуванням або ж квартиру від господаря на вторинному ринку однозначно варто. Тут чисте повітря, є місця для прогулянок, а ще місто входить до рейтингу найбезпечніших населених пунктів (у 2014 році на 10 тис. жителів зафіксовано всього 52 порушення).

Через Переяслав протікає три річки: Трубіж, Карань та Альта. Південна частина передмістя знаходиться біля Канівського водосховища. Неподалік розташоване ще й озеро. Усе це значно підіймає продаж квартир у Переяслав-Хмельницькому на вторинному ринку.

Якщо вас зацікавили квартири Переяслав-Хмельницького від забудовника в розстрочку або ж житло з ремонтом від власника на умовах 100% передоплати, вторинний ринок має безліч гарних пропозицій. Переглянути пропозиції вторинного ринку можна у цьому розділі ЛУН.ua – у нас зібрані оголошення про продаж такого житла з інших тематичних сайтів. Хочете купити вторинне житло по доступній ціні без посередників? Обирайте оголошення від хазяїна і дивіться, який варіант вас влаштує. Оголошення публікуються з фото й детальним описом (поверх, площа вітальні, спальні, кухні, вартість, схема планування квартири, район та ін.). Вирішуючи питання придбання чи продажу житла в Переяслав-Хмельницькому, ЛУН.ua обов’язково прийде вам на допомогу – і ви швидко та вигідно укладете договір купівлі-продажу нерухомості!