0 оголошень
за рейтингом
Дата публікації
будь-яка

Продаж квартир в смт Немішаєве (вторинний ринок)

Якщо приймати рішення купувати квартиру в невеликому місті, краще досконально вивчити дане питання. Є населені пункти, в яких інфраструктура розвинена не гірше, ніж у великих містах, а деякі моменти, наприклад, екологічна ситуація, набагато кращі. Хочеться мати квартиру з ремонтом по доступній ціні і жити в комфортних умовах? Як варіант, можна дешево купити житло в Немішаєві на вторинному ринку.

Квартири Немішаєва: чи добре тут жити?

Селище міського типу відноситься до Бородянського району Київської області та знаходиться всього в 38 км від Києва. Населення становить більше семи тисяч осіб.

Завдяки невеликій відстані до столиці продаж житла в Немішаєві добре йде серед тих, хто працює в Києві. До того ж транспортне сполучення з великим містом налагоджене. Через селище проходить траса міжнародного значення М 07 або Е373 Київ-Варшава («Варшавка»).

Якщо купити квартири в Немішаєві, можна їздити до столиці на маршрутці (назад відправляється автобус від станції метро «Святошин»). Також у селищі є своя залізнична станція. Вона містить 39 приміських поїздів, що з'єднують населений пункт з такими станціями, як Київ-Пасажирський, Святошино, Коростень-Подільський, Тетерів, Борщагівка, Караваєві Дачі. Вирішивши купити квартиру, Немішаєве обравши місцем для постійного проживання, ви точно не матимете жодних проблем з тим, як дістатись до Києва на роботу.

Що стосується інфраструктури, то в селищі є:

  • загальноосвітні школи;
  • декілька дитячих садочків;
  • аграрний коледж;
  • магазини;
  • аптеки.

Розглядаючи більш детально таке питання, як продаж квартир у Немішаєві, ціни на місцеву нерухомість вас дійсно здивують. Вартість житла в центрі селища дуже відрізняється від цін на столичне вторинне житло. Ще один аргумент на користь того, щоб придбати недорого 1-кімнатні, 2-кімнатні, трикімнатні або чотирьохкімнатні квартири у цьому передмісті – близькість таких населених пунктів, як Буча та Ірпінь (10 і 15 км відповідно). Якщо купити житло в Немішаєві, то можна також користуватися інфраструктурою цих міст.

Тих, хто вирішив купити квартиру в Немішаєві, вторинний ринок порадує гарним розташуванням будинків. Більшість з них знаходяться в оточенні природи. Пішки можна дійти і до будь-якого з озер. Крім того, тут можна знайти квартиру в кредит у житловому комплексі, що будується. А от у зданій новобудові навряд вдасться придбати житло від забудовника в розстрочку (з розтермінуванням).

Як законно купити житло в Немішаєві

Перевірка правовстановлюючих документів вимагає від покупця бути особливо уважним. Купівля та продаж житла в Немішаєві – процес серйозний. Якщо вас цікавить саме терміновий продаж квартир у Немішаєві, вторинка запропонує чимало гарних варіантів, однак у будь-якому випадку треба ретельно все перевірити, перш ніж приймати остаточне рішення.

Почніть перевірку з документів, які підтверджують, що продавець є хазяїном нерухомості та може нею розпоряджатись. Це може бути договір купівлі-продажу, обміну, дарування, рішення суду, яке набрало законної сили, свідоцтво про право на спадщину. Якщо людина займається продажем квартири в Немішаєві без посередників і в документах є виправлення, переконайтеся, що вони засвідчені підписами всіх сторін договору.

Перевірити потрібно і факт належної державної реєстрації договорів. Ще один важливий нюанс при купівлі нерухомості від господаря – якщо квартиру подарували або заповідали, новий власник не є родичем попередньому хазяїну і при цьому проводиться швидкий продаж житла в Немішаєві, тоді варто двічі перевірити всі документи і краще зробити це з юристом.

Продаж квартир у Немишаєві на вторинному ринку: пошук оголошень

Тим, кого зацікавили квартири Немишаєва, його вторинний ринок буде зручно вивчати з ЛУН.ua – всеукраїнською пошуковою системою житла. У нас зібрані оголошення з інших сайтів, у котрих пропонується житлова нерухомість без посередників. Майже всі оголошення розміщені з фото й детальним описом, у котрому вказано поверх, площу вітальні, кухні, спальні, дитячої кімнати, схему планування квартири.