0 оголошень
за рейтингом
Дата публікації
будь-яка

Продаж квартир в смт Димер (вторинний ринок)

Останнім часом чимало мешканців мегаполісів приймають рішення оселитись у передмісті і шукають доступні оголошення на різних сайтах. Якщо в столиці купити квартиру навіть від забудовника надто дорого, нерухомість за межами великого міста може стати чудовою ідеєю, наприклад, для молодої родини. Тим, хто вирішить купити квартиру, Димер може сподобатись, адже це селище добре підходить для заміського життя.

Продаж житла в Димері: особливості проживання в передмісті

Якщо вас зацікавив продаж квартир у Димері на вторинному ринку, варто знати, що це селище міського типу належить до Вишгородського району Київської області. На 2012 рік тут проживало майже 5800 чоловік. Проте кількість населення постійно зростає, адже є чимало людей, які хочуть купити житло в Димері на вторинному ринку чи в зданій новобудові.

Відстань від селища до столиці становить 32 км. Якщо працювати в Києві, можна їздити додому на маршрутних таксі, які щодня курсують від автостанції «Полісся» до Димера. Маршрутка №350 відправляється кожні 15 хвилин. У тих, хто вирішить купити квартири в Димері, проблем з дорогою до Києва не виникне.

У 30 км від селища знаходиться залізнична станція «Немішаєве». Серед розташованих поблизу великих населених пунктів варто також зазначити Вишгород. Відстань до нього – 22 км.

Тим, хто планує дешево купити квартиру в Димері, вторинний ринок краще розглядати поблизу об’єктів інфраструктури. Якщо придбати в центрі селища (наприклад, на вулиці Революції) однокімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні чи 4-кімнатні квартири, все необхідне буде під рукою.

Серед важливих об’єктів інфраструктури потрібно назвати:

 • відділення пошти;
 • районну лікарню;
 • загальноосвітню школу і гімназію;
 • будинок культури;
 • музичну школу;
 • бібліотеки;
 • дитячий садок;
 • АЗС;
 • супермаркети;
 • магазини;
 • аптеки;
 • кафе, ресторани.

Також у селищі щотижня організовується ринок.

Екологічну ситуацію в Димері можна назвати хорошою. Тут велика кількість зелених насаджень, є водойми. Якщо купити житло в Димері в розстрочку чи з повною виплатою, можна знайти місця і для пікніків, і для прогулянок на свіжому повітрі. На автомобілі за 10 хвилин можна дістатися Київського водосховища.

Корисна інформація: як проводиться продаж житла в Димері з боргами

Перш ніж провести продаж житла в Димері, відповідальний продавець має погасити усі наявні борги по комунальним платежам (світло, вода, газ), а також оплатити телефон, домофон, інтернет.

Якщо ви вирішили купити житло в Димері, попросіть господаря показати вам довідки з усіх інстанцій щодо відсутності боргів станом на поточний місяць. Навіть якщо проводиться терміновий продаж квартир у Димері, вторинний ринок має бути правильно оформленим, щоб надалі не виникло жодних проблем. Найкращий варіант – особисто бути присутнім під час видачі таких довідок продавцю.

Якщо ж власник не може погасити заборгованість, він повинен попередити про це майбутнього покупця. У даному випадку сплатити борги може і клієнт, врахувавши це при виплаті вартості квартири. Потрібно лише заключити письмову угоду у вигляді задатку, де обов’язково слід вказати, що передплата йде в рахунок погашення заборгованості по комунальним платежам.

Якщо продавець сплатив борг перед продажем квартири в Димері, в договорі купівлі-продажу це має бути вказано. Якщо «випливе» заборгованість вже після купівлі, її зобов’язаний сплатити попередній власник.

Займаючись таким питанням, як продаж квартир у Димері, ціни на нерухомість можна дізнатись на нашому ресурсі. Недорого придбати вторинне житло без посередників у передмісті Києва досить реально, головне – вивчити всі пропозиції. Для зручного пошуку ми зібрали всі доступні квартири Димера на одній сторінці. Більшість пропозицій розміщено з фото, є інформація про поверх, житловий стан приміщень (кухні, спальні, вітальні), планування квартири, можливість купівлі в кредит чи з розтермінуванням, контактні дані хазяїна. Така детальна інформація дозволить обрати ідеальне житло в Димері з ремонтом чи без нього. Головне, швидко і по доступній ціні.