Вся недвижимость
  • Продажа квартир
  • Продажа домов
  • Аренда квартир
  • Аренда домов
  • Вся недвижимость
Цена
     


Найти
address.ua
4
906 250 грн
13 августа
2-комнатная
62.5 / 38 / 13.1 м²
Прекрасный ЖК Дмитровский в 15 минутах от станции метро «Житомирская». Дом сдается в октябре 2018 года. Двухкомнатная квартира по ул. Молодёжная 12.  Окна выходят на тихую улицу частного сектора. Площадь: 62,5/37,3/13,1 кв.м. Квартиры сдаються: двухконтурный газовый котёл, входные металические двери, стяжка полов, штукатурка стен, стеклопакет, медная электро-разводка, радиаторы отопления, счетчики. Открыть контакты
est.ua
3
906 250 грн
13 августа
1-комнатная
62.5 / 37.3 / 13.1 м²
Прекрасный ЖК Дмитровский в 15 минутах от станции метро «Житомирская». Дом сдается в октябре 2018 года. Двухкомнатная квартира по ул. Молодёжная 12. Окна выходят на тихую улицу частного сектора. Площадь: 62,5/37,3/13,1 кв.м. Квартиры сдаються: двухконтурный газовый котёл, входные металические двери, стяжка полов, штукатурка стен, стеклопакет, медная электро-разводка, радиаторы отопления, счетчики.
rieltor.ua
4
906 250 грн
сегодня в 11:21
2-комнатная
62.5 / 37.3 / 13.1 м²
Прекрасный ЖК Дмитровский в 15 минутах от станции метро «ЖИТОМИРСКАЯ». Дом сдается в октябре 2018 года.Двухкомнатная квартира по ул. Молодёжная 12. Окна выходят на тихую спокойную улицу частного сектора.Площадь квартиры 62,5/37,3/13,1 кв.м. Квартиры сдаються: двухконтурный газовый котёл, входные мет. двери, стяжка полов, штукатурка стен, стеклопакет, медная электро-разводка, радиаторы отопления, счетчики.
address.ua
4
482 300 грн
11 августа
1-комнатная
37.1 / 16 / 12.2 м²
Оберіть квартиру своєї мрії!  Будинок побудовано / гарна розстрочка від забудовника. Повноцінна 1-кімнатна квартира з нормальною площею та дуже практичним плануванням!  Квартира пропонується в ЖК Дмитрівський який розташований в мальовничому с. Дмитрівка, Києво-Святошинського району Київської області, на відстані 15хвилин від метро Житомирська та Академмістечко.  Місце має розвинену інфраструктуру : поруч знаходяться державні дитячий садочок та школа, медична амбулаторія, банк, магазини, церква, будинок культури, в якому є безліч гуртків для Ваших дітей, зупинки громадського транспорту. Будинок побудовано з еклогічних матеріалів що має сприятливу екологію, тому що вікна будинку виходять на приватний сектор. На території житлового комплексу розміщені дитячий та спортивний майданчик, зелена зона для відпочинку, паркомісця. Також ви можете обрати собі підвал.  В квартирі ви отримаєте автономне індивідуальне опалення і таким чином зможете зекономити на комунальних послугах. Вікна квартири виходять у двір, затишок та спокій Вам гарантовані.  Площа квартири 37.1 м2 - кімната 15.8 м2, кухня 12.2 м2 .  Всі квадратні метри є корисними, немає переплати за величезні коридори-вагони).
rieltor.ua
4
793 000 грн
сегодня в 11:20
2-комнатная
61 / 31 / 13 м²
ЖК "Дмитрівський", размещен в с.Дмитровка Киево-Святошинского р-на, в 15 мин. от М.Житомирская и М.Академгородок.ЖК состоит из 2-х пятиэтажных домов из красного кирпича, отделнообслуживающая ТП, центральная канализация, отделный водопровод для обслуживания ЖК, автономное отопление (наличие котла и батарей), отделочные работы (стяжка, штукатурка).Квартиры 1-комнатные, 2-х комнатные, 3-х комнатные-двух-уровневые, комерческие помещения, кладовые.ГАЗОВЫЙ КОТЕЛ И РАДИАТОРЫ ОТОПЛЕНИЯ В ПОДАРОК КАЖДОМУ ПОКУПАТЕЛЮ!Детали, цены, планировки на сайте: dmutrivskiy.com.ua,тел.отдела продаж - 098 000 55 11
est.ua
5
730 600 грн
9 августа
2-комнатная
56.2 / 29.8 / 12.5 м²
Оберіть квартиру своєї мрії! Будинок побудовано / гарна розстрочка від забудовника. Простора 2-кімнатна квартира з нормальною площею та дуже практичним плануванням! Квартира пропонується в ЖК Дмитрівський який розташований в мальовничому с. Дмитрівка, Києво-Святошинського району Київської області, на відстані 15хвилин від метро Житомирська та Академмістечко. Місце має розвинену інфраструктуру : поруч знаходяться державні дитячий садочок та школа, медична амбулаторія, банк, магазини, церква, будинок культури, в якому є безліч гуртків для Ваших дітей, зупинки громадського транспорту. Будинок побудовано з еклогічних матеріалів що має сприятливу екологію, тому що вікна будинку виходять на приватний сектор. На території житлового комплексу розміщені дитячий та спортивний майданчик, зелена зона для відпочинку, паркомісця. Також ви можете обрати собі підвал. В квартирі ви отримаєте автон омне індивідуальне опалення і таким чином зможете зекономити на комунальних послугах. Вікна квартири виходять у двір, затишок та спокій Вам гарантовані. Площа квартири 56.2 м2 - кімната 29.8 м2, кухня 12.5 м2 . Набирай зараз та отримай максимум інформації.
address.ua
4
730 600 грн
9 августа
2-комнатная
56.2 м²
ГАЗОВЫЙ КОТЕЛ И РАДИАТОРЫ ОТОПЛЕНИЯ В ПОДАРОК КАЖДОМУ ПОКУПАТЕЛЮ! ЖК "Дмитровський", размещен в с.Дмитровка Киево-Святошинского р-на, в 15 мин. от М.Житомирская и М.Академгородок. ЖК состоит из 2-х пятиэтажных домов из красного кирпича, отделнообслуживающая ТП, центральная канализация, отделный водопровод для обслуживания ЖК, автономное отопление (наличие котла и батарей), отделочные работы (стяжка, штукатурка). Квартиры 1-комнатные, 2-х комнатные, 3-х комнатные-двух-уровневые, комерческие помещения, кладовые.
fn.ua
2
482 300 грн
13 августа
1-комнатная
37 / 15 / 12 м²
Оберіть квартиру своєї мрії! Будинок побудовано / гарна розстрочка від забудовника. Повноцінна 1-кімнатна квартира з нормальною площею та дуже практичним плануванням! Квартира пропонується в ЖК Дмитрівський який розташований в мальовничому с. Дмитрівка, Києво-Святошинського району Київської області, на відстані 15хвилин від метро Житомирська та Академмістечко. Місце має розвинену інфраструктуру : поруч знаходяться державні дитячий садочок та школа, медична амбулаторія, банк, магазини, церква, будинок культури, в якому є безліч гуртків для Ваших дітей, зупинки громадського транспорту. Будинок побудовано з еклогічних матеріалів що має сприятливу екологію, тому що вікна будинку виходять на приватний сектор. На території житлового комплексу розміщені дитячий та спортивний майданчик, зелена зона для відпочинку, паркомісця. Також ви можете обрати собі підвал. В квартирі ви отримаєте автономне індивідуальне опалення і таким чином зможете зекономити на комунальних послугах. Вікна квартири виходять у двір, затишок та спокій Вам гарантовані. Площа квартири 37.1 м2 - кімната 15.8 м2, кухня 12.2 м2 . Всі квадратні метри є корисними, немає переплати за величезні коридори-вагони).
rieltor.ua
3
владелец
482 300 грн
сегодня в 11:20
1-комнатная
37 / 15 / 12 м²
Оберіть квартиру своєї мрії! Будинок побудовано / гарна розстрочка від забудовника.Повноцінна 1-кімнатна квартира з нормальною площею та дуже практичним плануванням! Квартира пропонується в ЖК Дмитрівський який розташований в мальовничому с. Дмитрівка, Києво-Святошинського району Київської області, на відстані 15хвилин від метро Житомирська та Академмістечко. Місце має розвинену інфраструктуру : поруч знаходяться державні дитячий садочок та школа, медична амбулаторія, банк, магазини, церква, будинок культури, в якому є безліч гуртків для Ваших дітей, зупинки громадського транспорту.Будинок побудовано з еклогічних матеріалів що має сприятливу екологію, тому що вікна будинку виходять на приватний сектор. На території житлового комплексу розміщені дитячий та спортивний майданчик, зелена зона для відпочинку, паркомісця. Також ви можете обрати собі підвал. В квартирі ви отримаєте автономне індивідуальне опалення і таким чином зможете зекономити на комунальних послугах. Вікна квартири виходять у двір, затишок та спокій Вам гарантовані. Площа квартири 37.1 м2 - кімната 15.8 м2, кухня 12.2 м2 . Всі квадратні метри є корисними, немає переплати за величезні коридори-вагони).
Подробнее

Мы рекомендуем следующие сайты для размещения объявлений

(098) 000-55-11