Вся недвижимость
  • Продажа квартир
  • Продажа домов
  • Аренда квартир
  • Аренда домов
  • Вся недвижимость
Цена
     


Найти
obyava.ua
1
20 700 $
15 марта
1-комнатная
40 / 15 / 14 м²
1-кімнатна квартира продається від Забудовника на Новому Львові У під'їзді буде встановлений безшумний ліфт. Планування квартири продумане та функціональне. Хоча площа квартири досить компактна, вона включає: коридор, гардеробну, санвузол, кухню, спальню та засклений балкон. Квартира не кутова, південно-східна, стіни збудовані із цегли та утеплені, тому для обігріву приміщень не потрібно значних енергозатрат. По квартирі розведена мідна проводка та труби опалення, стіни поштукатурені та залита стяжка на підлозі, змонтовані батареї та лічильники. Встановлені вікна та вхідні двері. Район у якому знаходиться будинок швидкими темпами розбудовується, відкриваються нові заклади інфраструктури, поруч знаходяться зупинки громадського транспорту. Мешканці зможуть відпочивати у парку “Залізні води” та Стрийському парку, оскільки вони знаходяться у пішій доступності. Планова здача будинку в експлуатацію - 2 квартал 2019 року. Зараз діють найнижчі ціни на квартири у даній новобудові та Забудовник дає можливість розтермінування платежів.
obyava.ua
3
23 300 $
15 марта
1-комнатная
45 / 19 / 12 м²
Здача будинку в експлуатацію запланована у 2 кварталі 2019 року. Ще можна обрати вільну квартиру з 6 по 11 поверх, ці квартири продаються за найнижчою ціною у комплексі та Забудовник надає можливість розтермінування платежів. Усі хто придбає квартиру у березні отримає у подарунок 2-функційний газовий котел Ferolli Domina (виробник Італія). В квартирі будуть розведені та підключені батареї, змонтовані стояки на воду та водовідвід, встановлені всі лічильники, розведена мідна проводка та підведений електрокабель до щитка в квартирі. Стіни поштукатурені, залита чистова підлогова стяжка. Встановлені вхідні двері, металопластикові вікна, балкони засклені, квартира південно-західна, вигляд у затишний внутрішній двір. Встановлений ліфт та зроблений ремонт у під’їзді, змонтований домофон. Під територією у внутрішньому дворі буде збудований підземний паркінг. Будинок збудований у спокійному районі із розвиненою інфраструктурою, у пішій доступності знаходяться школи, спортивні клуби, басейни, магазини, ТЦ, кінотеатр та зупинки громадського транспорту.
obyava.ua
2
32 100 $
15 марта
2-комнатная
65 / 33 / 12 м²
2-кімнатна квартира від Забудовника, продається за найнижчою ціною із можливістю розтермінування платежів Запланована здача будинку в експлуатацію - 2 квартал 2019 року. Квартира без ремонту, розведена електрика та труби опалення, встановлені батареї, підведені усі комунікації до лічильників , встановлені металопластикові вікна та вхідні двері. При купівлі квартири у березні клієнти отримають в подарунок 2-контурний котел Ferolli Domina (Італія). Квартира простора складається із кухні, двох кімнат, роздільного санвузла, двох засклених лоджій, коридору. Будинок цегляний, фасад утеплений. Територія огороджена, у внутрішньому дворі буде збудований підземний паркінг та сучасний дитячий майданчик. Будинок розташований в одному із найбільш розвинених районів міста, на Сихові. Телефонуйте, записуйтесь на огляд квартир.
real-estate.lviv.ua
3
32 600 $
20 марта
2-комнатная
65 / 33 / 12 м²
2-кімнатної квартири у новобудові, яка буде здана у 2 кварталі 2019 року. При купівлі можливе розтермінування платежів, тому що продаж від Забудовника. Ще є квартири вільні на верхніх поверхах. Будинок міцний та теплий, бо стіни збудовані у дві цегли та ззовні утеплені. Встановлені вікна, вхідні двері, лоджії засклені, по квартирі розведені труби опалення та електрика, стіни поштукатурені, залита цементна стяжка на підлозі, усі комунікації будуть підведені до лічильників. У під’їзді змонтований ліфт та змуровані по 4 кладовки на поверсі. Для мешканців із автомобілями буде збудований великий підземний паркінг, а для їх діток - дитячий майданчик. Територія навколо будинку є повністю огороджена, у пішій доступності знаходиться декілька дитячих садочків та шкіл, багато магазинів, є зупинки громадського транспорту. Телефонуйте за більш детальною інформацією та приходьте на огляд квартир. При купівлі квартири у березні двофункційний газовий котел Ferroli Domina (виробник Італія) у подарунок.
real-estate.lviv.ua
4
29 400 $
20 марта
1-комнатная
48 / 19 / 11 м²
Продаж 1-кімнатної квартири у зданій новобудові на Сихові. Будинок повністю цегляний, фасад утеплений.Встановлені вікна, двері, засклені лоджії, по квартирі розведена електрика та труби опалення, змонтовані батареї та встановлений 2-функційний газовий котел Ferolli Domina, усі комунікації підведені до лічильників, поштукатурені стіни та залита підлогова стяжка.У під'їзді встановлений ліфт і ще є вільні кладовки між поверхами.Можна додатково придбати паркомісце у підземному паркінгу. У внутрішньому дворі буде збудований дитячий майданчик та відпочинкові зони для дорослих, уся територія по периметру огороджена.У будинках на цокольному поверсі збудовані комерційні приміщення тому на території будуть відкриватись нові магазини, крамниці, перукарні, медичні заклади.
Подробнее
obyava.ua
1
28 400 $
15 марта
1-комнатная
47 / 19 / 11 м²
Продаж 1-кімнатної квартири на вул. Антонича (Сихів) від Забудовника. Будинок цегляний зданий в експлуатацію. Встановлені вікна, двері, засклені лоджії, розведена по квартирі електрика та труби опалення, змонтовані батареї, поштукатурені стіни та залита підлогова стяжка. Тихий спокійний район із розвиненою інфраструктурою. Терміновий продаж, якщо купуєте квартиру у березні, отримуєте газовий котел марки Feroli Domina (виробник Італія) у ПОДАРУНОК.
real-estate.lviv.ua
3
24 100 $
20 марта
1-комнатная
45 / 19 / 12 м²
Продаж 1-кімнатної квартири від Забудовника Здача будинку в експлуатацію та підключення комунікацій заплановано влітку 2018 року. Залишились вільні квартири лише на верхніх поверхах (8, 9, 10, 11). Квартира південно-східна, не кутова, будинок повністю збудований із цегли та утеплений фасад. Встановлені металопластикові вікна, засклені лоджії, є вхідні двері. По квартирі розведена електрика та труби опалення, змонтовані батареї, є усі лічильники. Усі хто придбає квартиру у березні отримає від Забудовника у подарунок італійський газовий котел.У під’їзді встановлений безшумний ліфт, та між поверхами можна придбати кладовку. На території розташовані гостьові паркомісця, а у внутрішньому дворі під дитячим майданчиком буде збудований великий сучасний підземний паркінг. У пішій доступності знаходяться дитячі садки, школи, 2 басейни, спортзали, магазини, ТЦ, біля будинку є зупинки громадського транспорту.
obyava.ua
1
30 000 $
15 марта
2-комнатная
60 / 33 / 14 м²
Продаж 2-кімнатної квартири на Новому Львові від Забудовника. Будинок цегляний, стіни товсті збудовані у 2 цегли, фасад утеплений, встановлені вхідні двері,металопластикові вікна, балкон засклений, по квартирі розведена мідна проводка та труби опалення, встановлені батареї, усі комунікації підключені до лічильників, стіни поштукатурені, залита цементна стяжка на підлозі. У під'їзді буде встановлений ліфт. Підключення усіх мереж та здача будинку в експлуатацію запланована у 2 кварталі 2019 року. Зараз діє найнижча ціна та є можливість розтермінування платежів. Район спокійний, безпечний та швидкими темпами розбудовується. Поруч знаходиться парк «Залізні води» та Стрийський парк. Є дитячий садок, школа, магазини, з'являються нові заклади інфраструктури.
real-estate.lviv.ua
1
20 700 $
19 марта
1-комнатная
40 / 15 / 14 м²
1-кімнатна квартира продається від Забудовника на Новому ЛьвовіУ під'їзді буде встановлений безшумний ліфт.Планування квартири продумане та функціональне. Хоча площа квартири досить компактна, вона включає: коридор, гардеробну, санвузол, кухню, спальню та засклений балкон. Квартира не кутова, південно-східна, стіни збудовані із цегли та утеплені, тому для обігріву приміщень не потрібно значних енергозатрат. По квартирі розведена мідна проводка та труби опалення, стіни поштукатурені та залита стяжка на підлозі, змонтовані батареї та лічильники. Встановлені вікна та вхідні двері. Район у якому знаходиться будинок швидкими темпами розбудовується, відкриваються нові заклади інфраструктури, поруч знаходяться зупинки громадського транспорту. Мешканці зможуть відпочивати у парку “Залізні води” та Стрийському парку, оскільки вони знаходяться у пішій доступності. Планова здача будинку в експлуатацію - 2 квартал 2019 року. Зараз діють найнижчі ціни на квартири у даній новобудові та Забудовник дає можливість розтермінування платежів.
real-estate.lviv.ua
1
30 000 $
19 марта
2-комнатная
60 / 33 / 14 м²
Продаж 2-кімнатної квартири на Новому Львові від Забудовника. Будинок цегляний, стіни товсті збудовані у 2 цегли, фасад утеплений, встановлені вхідні двері, металопластикові вікна, балкон засклений, по квартирі розведена мідна проводка та труби опалення, встановлені батареї, усі комунікації підключені до лічильників, стіни поштукатурені, залита цементна стяжка на підлозі. У під'їзді буде встановлений ліфт. Підключення усіх мереж та здача будинку в експлуатацію запланована у 2 кварталі 2019 року. Зараз діє найнижча ціна та є можливість розтермінування платежів. Район спокійний, безпечний та швидкими темпами розбудовується. Поруч знаходиться парк «Залізні води» та Стрийський парк. Є дитячий садок, школа, магазини, з'являються нові заклади інфраструктури.
rieltor.ua
3
22 100 $
15 марта
1-комнатная
45 / 19 / 12 м²
1-комнатная квартира продается от Застройщика на Сыхове. Сдача дома в эксплуатацию запланирована в начале 2019 года. Еще можно выбрать свободную квартиру с 6 по 11 этаж по самой низкой цене в комплексе и возможностью рассрочки платежей. Все кто приобретет квартиру в марте получит в подарок 2-функциональный газовый котел Ferolli Domina (производство Италия). В квартире будут разведены и подключены батареи, стояки на воду и водоотвод, установлены все счетчики, разведенная медная проводка и подведен электрокабель к щитку в квартире. Стены оштукатурены, залитая чистовая напольная стяжка. Установлен лифт и сделан ремонт в каждом подъезде, смонтированный домофон. Под территорией во внутреннем дворе будет построен подземный паркинг.Дом находится в спокойном районе с развитой инфраструктурой.
Подробнее
real-estate.lviv.ua
4
29 300 $
19 марта
1-комнатная
48 / 19 / 11 м²
1-кімнатна квартира у зданій новобудові на Сихові продається від Забудовника Будинок цегляний ззовні утеплений. Встановлені металопластикові вікна, засклені два балкони, квартира південно-східна тому вона світла, змонтовані батареї, по квартирі розведена мідна проводка та труби опалення, усі комунікації підключені до лічильників, , стіни поштукатурені, на підлозі залита цементна стяжка, встановлені вхідні двері. У підї'зді змонтований ліфт, між поверхами можна додатково придбати кладовку. Для мешканців з автомобілями між будинками буде збудований підземний паркінг, а на території зі сторони вул.Антонича-Майданної розташовані гостьові паркомісця. Район з добре розвиненою інфраструктурою, поруч із житловим комплексом знаходяться дитячі садки, школи, магазини, ТЦ, спортзали, басейн, кінотеатр та зупинки громадського транспорту.Одразу після купівлі квартири є можливість зареєструвати її на себе та почати виконувати ремонтні роботи. У зданій секції залишились вільні 1-кімнатні квартири лише на верхніх поверхах (9, 10, 11).У березні придбавши дану квартиру Ви обов'язково отримаєте у подарунок 2-функційний газовий котел Ferolli Domina (італійського виробництва).
Подробнее
real-estate.lviv.ua
2
32 100 $
19 марта
2-комнатная
65 / 33 / 12 м²
2-кімнатна квартира від Забудовника, продається за найнижчою ціною із можливістю розтермінування платежівЗапланована здача будинку в експлуатацію - 2 квартал 2019 року. Квартира без ремонту, розведена електрика та труби опалення, встановлені батареї, підведені усі комунікації до лічильників , встановлені металопластикові вікна та вхідні двері. При купівлі квартири у березні клієнти отримають в подарунок 2-контурний котел Ferolli Domina (Італія).Квартира простора складається із кухні, двох кімнат, роздільного санвузла, двох засклених лоджій, коридору. Будинок цегляний, фасад утеплений. Територія огороджена, у внутрішньому дворі буде збудований підземний паркінг та сучасний дитячий майданчик. Будинок розташований в одному із найбільш розвинених районів міста, на Сихові. Телефонуйте, записуйтесь на огляд квартир.

Мы рекомендуем следующие сайты для размещения объявлений

(096) 135-13-41