Вся недвижимость
  • Продажа квартир
  • Продажа домов
  • Аренда квартир
  • Аренда домов
  • Вся недвижимость
Цена
     


Найти
dom.ria.com
10
300 $
5 июля
4-комнатная
110 м²
Здається в оренду простора двох'ярусна квартира особнякового типу в центральній частині міста. Зроблений якісний євроремонт з дорогих матеріалів, нова сантехніка, електропроводка. На першому поверсі - вітальня, кухня, санвузол; на другому - три кімнати, санвузол. Індивідуальне опалення, своя вода
dom.ria.com
0
2 200 грн
11 июля
1-комнатная
35 м²
Здається в оренду однокімнатна квартира по вул. Січових Стрільців. Зручне розташування, хороший житловий стан, тепла, не кутова. Другий поверх двохповерхового будинку. Опалення пічне, всі комунальні по лічильниках. На зимовий період ціна оренди - 1800+комунальні.
dom.ria.com
0
6 000 грн
4 июля
2-комнатная
45 м²
Двохкiмнатна квартира по в центрi мiста по вул. Першого Листопада. Зроблений якiсний ремонт, всi необхiднi меблi та побутова технiка. Четваетий поверх чотирьохповерхового будинку. В ціну оренди входить оплата комунальних послуг.
dom.ria.com
13
250 $
4 июля
4-комнатный
100 м²
Здається будинок по вул. Заньковецької. Два поверхи. Хороший житловий стан, всі необхідні меблі та побутова техніка.
dom.ria.com
15
8 000 грн
4 июля
4-комнатный
160 м²
Окремостоячий будинок в с. Добрiвляни. Зроблений якiсний ремонт, всi необхiднi меблi та побутова технiка. Хороше планування, на першому поверсi кухня, камiнний зал та санвузол, на другому - три кiмнати, санвузол. Iндивiдуальне опалення, всi комунальнi по лiчильниках.
dom.ria.com
8
5 000 грн
18 июня
3-комнатная
85 м²
Здається в оренду трьохкімнатна квартира в новобудові по вул. Багряного. Зроблений свіжий якісний ремонт, нова сантехніка, проводка. П'ятий поверх восьмиповерхового будинку, тепла, не кутова. Індивідуальне опалення, всі комунальні по лічильниках.
dom.ria.com
6
5 500 грн
19 июня
2-комнатная
40 м²
Двохкiмнатна квартира по вул. Сiчових Стрiльцiв. Якicний сучасний ремонт, новi дорогi меблi та сантехнiка. Вся необхiдна технiка. Перший поверх двохповерхового будинку. Квартира тепла, утеплений фасад, власне опалення.
dom.ria.com
5
5 000 грн
16 июля
1-комнатная
25 м²
Здам в оренду однокiмнатну квартиру в новобудовi в центральнiй частринi мiста по вул. Хмельницького. Зроблений якiсний ремонт, сучасне планування. Всi необхiднi меблi та побутова технiка, кабельне телебачення, iнтернет.
dom.ria.com
4
6 500 грн
4 июля
1-комнатная
43 м²
Здається в оренду квартира в новобудові з правом викупу. Термін до 3 років. Без відсотків, без переплат. Інформація за телефоном
dom.ria.com
9
250 $
9 июля
3-комнатная
120 м²
Здається в оренду простора трьохкімнатна квартира в районі Нового Світу. Зроблений якісний ремонт, відмінний житловий стан. Хороше планування, кімнати окремі, не прохідні, два балкони. Індивідуальне опалення, підігрів підлоги, своя вода. Всі комунальні по лічильниках.

Мы рекомендуем следующие сайты для размещения объявлений

(093) 610-50-59