Вся недвижимость
  • Продажа квартир
  • Продажа домов
  • Аренда квартир
  • Аренда домов
  • Вся недвижимость
Цена
     


Найти
dom.ria.com
4
377 320 грн
11 марта
1-комнатная
35 м²
Продається затишна однокімнатна квартира в самому центрі міста, в розстрочку до 3х років. Квартира в одному з найяскравіших житлових комплексів Хмельницького "Перлина Проскурова". Будинок знаходиться в центрі міста по вул. Подільська 10\3. Поруч розташовані дитячий садок, школа, ТРЦ "Квартал", ТРЦ "Либідь Плаза" та центральна вулиця міста Проскурівська. У квартирі індивідуальне отоплення, утеплення 10 см. мін. ватою енергозберігаючі металопластикові вікна. На закритій території комплексу знаходяться дитячі та спортивні майданчики, власні та гостьові паркомісця.
dom.ria.com
3
231 000 грн
11 марта
1-комнатная
33 м²
Продається затишна однокімнатна квартира в новому будинку ЖК "Авіла" по вул. Красовського, 32/1, У розстрочку до 3 років. У квартирі індивідуальне отоплення італійським газовим котлом "Ariston", утеплення 10 см. пінопластом, 3-х камерні енергозберігаючі металопластикові вікна. На території комплексу знаходяться дитячий та спортивний майданчики, власні та гостьові паркомісця, а також можливість придбати гараж. Поруч розташований продуктовий ринок, дитячий садок та школа. Здача 3 квартал 2018 року.
dom.ria.com
3
384 800 грн
11 марта
2-комнатная
52 м²
Продається затишна двокімнатна квартира в новому будинку ЖК "Авіла" по вул. Красовського, 32/1, У розстрочку до 3 років. У квартирі індивідуальне отоплення італійським газовим котлом "Ariston", утеплення 10 см. пінопластом, 3-х камерні енергозберігаючі металопластикові вікна. На території комплексу знаходяться дитячий та спортивний майданчики, власні та гостьові паркомісця, а також можливість придбати гараж. Поруч розташований продуктовий ринок, дитячий садок та школа. Здача 3 квартал 2018 року.

Мы рекомендуем следующие сайты для размещения объявлений

(068) 303-00-50