Вся недвижимость
  • Продажа квартир
  • Продажа домов
  • Аренда квартир
  • Аренда домов
  • Вся недвижимость
Цена
     


Найти
rieltor.ua
0
52 000 $
17 апреля
1-комнатная
50 / 20 / 13 м²
Будинок новий, був зданий в 2013 році, повністю заселений. Лоджія утеплена, засклена металопластиковими вікнами, змінені вхідні двері на якісні нові та покладена плитка на підлозі у ванній кімнаті, вікна з кімнати і з лоджії виходять на дитячі майданчики, яких біля будинку є 6 шт, в кімнаті завжди сонячно і тепло. Район дуже спокійний, живуть молоді сім'ї з дітками.Інфраструктура розвинена:є 4 дитячих садочки, 2 школи, дитяча поліклініка, 2 АТБ маркети, все в пішій доступності 5-7 хв. ходьби, Novus Сільпо, багато маленьких магазинчиків, ларьочків, аптеки, банки, салони краси, дитячі центри раннього розвитку, приватні дитячі садочки, парковки та багато іншого. До метро їздить маршрутка, зупинка якої знаходиться в 2 хв. ходьби від будинку. В будинку є консьєржка, прибудинкова територія дуже красива
rieltor.ua
6
43 500 $
17 апреля
1-комнатная
42 / 17 / 13 м²
Продается Готовый Бизнес под аренду. Серия дома КТ. Квартира с ремонтом. С мебелью, кондиционером, электроплитой, холодильником. Рядом красивый вид на озеро. Санузел раздельный в кафеле. Состояние хорошее. До метро 15 мин.
rieltor.ua
2
43 000 $
17 апреля
1-комнатная
43 / 18 / 10 м²
Будинок новий, був зданий в 2013 році, повністю заселений. Лоджія утеплена, засклена металопластиковими вікнами, змінені вхідні двері на якісні нові та покладена плитка на підлозі у ванній кімнаті, вікна з кімнати і з лоджії виходять на дитячі майданчики, яких біля будинку є 6 шт, в кімнаті завжди сонячно і тепло. Район дуже спокійний, живуть молоді сім'ї з дітками.Інфраструктура розвинена:є 4 дитячих садочки, 2 школи, дитяча поліклініка, 2 АТБ маркети, все в пішій доступності 5-7 хв. ходьби, Novus Сільпо, багато маленьких магазинчиків, ларьочків, аптеки, банки, салони краси, дитячі центри раннього розвитку, приватні дитячі садочки, парковки та багато іншого. До метро їздить маршрутка, зупинка якої знаходиться в 2 хв. ходьби від будинку. В будинку є консьєржка, прибудинкова територія дуже красива.

Мы рекомендуем следующие сайты для размещения объявлений

(066) 900-29-97