Вся недвижимость
  • Продажа квартир
  • Продажа домов
  • Аренда квартир
  • Аренда домов
  • Вся недвижимость
Цена
     


Найти
besplatka.ua
10
43 000 $
19 апреля
3-комнатная
66 м²
Продаж 3-кімнатної квартири з якісним дизайнерським ремонтом, меблями та побутовою технікою, на перехресті вулиць Благовісна - Новопричистенська (Сєдова). Ремонту 1рік, була проведена заміна електропроводки, сантехніки, труб, столярки, каналізаційні труби мають спеціальні заглушки, що блокують каналізаційні відходи в разі забиття каналізації, встановленні грати на вікнах та на балконі, якісні склопакети, на підлозі ламінат/кахель, на стінах шпалери/кахель, стеля натяжна та зробленна стяжка. Встановлені лічильники на воду, газ, світло. Квартира повністю укомплектована та готова для комфортного проживання. В квартирі залишаються всі меблі та побутова техніка: двокамерний холодильник, пральна машина, телевізор, бойлер. Дуже високий цокольний поверх, тому вікна розташовані вище ніж зазвичай. Тихий двір, в дворі є дитячий майданчик. Розвинена інфраструктура, поруч з будинком є абсолютно все що забезпечує комфртне проживання. Вільний продаж.Приймемо до уваги пропозиції по ціні. Отримати більш детальну інформацію та домовитись на перегляд квартири можна за вказаними телефонами.
Подробнее
besplatka.ua
10
21 999 $
14 апреля
1-комнатная
34 м²
Продаж 1-кім. квартири, з автономним опаленням!!! ПЗР, вул. Героїв Майдану (Гайдара). Квартира у відмінному стані. Зроблене перепланування, балкон утепленний і з'єднаний з кімнатою. Продаж з меблями: шафа-купе в кімнаті та в коридорі, вмонтована кухня, пральна машина, кондиціонер, двоконтурний котел - теплозабезпечення та гаряча вода. Лічильники на воду, газ та світло. Нова електропроводка, нові труби та сантехніка. Завдяки автономному опаленню, значна економія по комунальним проплатам. Вільний продаж.
rieltor.ua
8
21 999 $
24 апреля
1-комнатная
34 / 19 / 9 м²
Продаж 1-кім. квартири, з автономним опаленням!!!ПЗР, вул. Героїв Майдану (Гайдара).Квартира у відмінному стані. Зроблене перепланування, балкон утепленний і з'єднаний з кімнатою. Продаж з меблями: шафа-купе в кімнаті та в коридорі, вмонтована кухня, пральна машина, кондиціонер, двоконтурний котел - теплозабезпечення та гаряча вода. Лічильники на воду, газ та світло. Нова електропроводка, нові труби та сантехніка. Завдяки автономному опаленню, значна економія по комунальним проплатам.Вільний продаж.
Подробнее

Мы рекомендуем следующие сайты для размещения объявлений

(063) 971-54-49