Вся недвижимость
  • Продажа квартир
  • Продажа домов
  • Аренда квартир
  • Аренда домов
  • Вся недвижимость
Цена
     


Найти
dom.ria.com
1
3 500 грн
20 июня
2-комнатная
50 м²
Заїхати можна з 22.06. здається для пари без дітей. Хороший ремонт. Шафа купе, є всі меблі, є холодильник, душова кабіна, стіральна машина. Дивитись можна сьогодні.
dom.ria.com
5
3 500 грн
11 июня
1-комнатный
55 м²
Заїжджати вже можна сьогодні. Частина приватного будинку. зуп Л Ратушної. Пластикові вікна, броньовані двері, є пральна машина, холодильник, душова кабіна, АГО, бойлер, необхідні меблі. Фото справжні. Беруть українську сімейну пару можна з дитиною від 12 років. НЕ БЕРУТЬ ІНОЗЕМЦІВ ТА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ, А ТАКОЖ З ТВАРИНАМИ(КОТИ СОБАКИ і т.д) Ціна 3500 + (залогова сума)+ комунальні.
dom.ria.com
8
владелец
4 500 $
4 июня
3-комнатный
60 м² / 32 сотки
Продаємо казковий будинок в чудовому селі Степашки. Хороша, рівна квадрата ділянка. Кирниця на вулиці, поруч, біля будинку є скважина. В більшій частині зроблено якісний, свіжий ремонт. Поміняні двері, лутки, проводка. Є газовий конвектор з хорошим ККД і економічна грубка. Залишилась одна кімната в якій є можливість зробити кухню і санвузол. Біля будинку нещодавно збудований сарай з погрібом. На подвір'ї ростуть суниця, полуниця, смородина, малина, плодові дерева і оріхи. За подвір'ям город, за городом пасовище, за ним лісосмуга. Поруч магазини, школа, дитячий садочок, церква та зупинка. Робили ремонт для себе, продаємо в зв'язку з переїздом. Документи готові. Запрошуємо!!! Хорошим людям -хороший торг.

Мы рекомендуем следующие сайты для размещения объявлений

(063) 893-23-50