Вся недвижимость
  • Продажа квартир
  • Продажа домов
  • Аренда квартир
  • Аренда домов
  • Вся недвижимость
Цена
     


Найти
dom.ria.com
2
646 880 грн
21 мая
2-комнатная
62.2 / 34.9 / 14 м²
Квартира розміщена в новому кварталі міста Левада Затишна в районі Льодової арени та Аквапарку. Вигідне транспортне сполучення, розвинута соціальната торгівельна інфраструктура. У кількох хвилинах ходи розташовані парк культури та відпочинку, міське озеро та два стадіони, басейн і різноманітні спортивні майданчики. Припаде новоселам до смаку і комфортне планування квартири – просторі кімнати і кухня, панорамні вікна. В квартирі встановлені надійні двері українського виробництва, якісні склопакети та підлога з підігрівом. Також квартал має огороджену територію з пропускною системою, відеонагляд, консьєржа - все це дасть можливість безпечного проживання мешканцям в своїх будинках, захистить дітей та майно.
dom.ria.com
4
629 850 грн
21 мая
2-комнатная
66.3 / 35 / 19 м²
Програма розтермінування платежів до 3 років Квартал «Левада Затишна» знаходиться в районі вул. Довженка, приваблює вигідним місцерозташуванням, адже має зручне автобусне сполучення з усіма районами міста; поблизу розташовані дитячий садок, три школи, два коледжі, вище професійне училище, Аквапарк і Льодова арена. Розвинена також і соціально-побутова інфраструктура. У кількох хвилинах ходи розташовані парк культури та відпочинку, міське озеро та два стадіони, басейн і різноманітні спортивні майданчики. Комфортне планування квартири – велика кухня, просторі вітальня, хол та лоджії Будинок обладнаний сучасним швидкісним та безшумним ліфтом «Otis», в квартирі встановлені надійні двері українського виробництва, якісні склопакети та підлога з підігрівом. Також ми подбали про безпеку вас, ваших дітей та майна: огороджена територія з пропускною системою, відеонагляд, консьєрж - все це унеможливить вільний доступ на територію чужинців.
dom.ria.com
5
771 210 грн
21 мая
3-комнатная
77.9 / 50 / 13 м²
Квартира розташова в кварталі Левада Затишна поблизу Льодової арени та Аквапарку. Просторі кімнати, коридор, лоджія та 2-санвузли зроблять проживання їїї мешканців комфортним та якісним. Будинок обладнаний сучасним швидкісним та безшумним ліфтом «Otis», в квартирі встановлені надійні двері українського виробництва, якісні склопакети та підлога з підігрівом. Квартал «Левада Затишна» знаходиться в районі вул. Довженка, приваблює вигідним місцерозташуванням, адже має зручне автобусне сполучення з усіма районами міста, розвинену соціально-побутову, спортивну та торгівельну інфраструктури. У кількох хвилинах ходи розташовані парк культури та відпочинку, міське озеро та два стадіони, басейн і різноманітні спортивні майданчики
dom.ria.com
5
402 550 грн
21 мая
1-комнатная
41.5 / 19 / 15 м²
Квартира розміщена в новому кварталі міста Левада Затишна в районі Льодової арени та Аквапарку. Вигідне транспортне сполучення, розвинута соціальната торгівельна інфраструктура. У кількох хвилинах ходи розташовані парк культури та відпочинку, міське озеро та два стадіони, басейн і різноманітні спортивні майданчики. Припаде новоселам до смаку і комфортне планування квартири – простора вітальня та кухня площею велика лоджія, панорамні вікна. В квартирі встановлені надійні двері українського виробництва, якісні склопакети та підлога з підігрівом.
dom.ria.com
5
782 400 грн
21 мая
3-комнатная
81.5 / 47.3 / 17.8 м²
Програма розтермінування платежів до 3 років. Квартира розташова в кварталі Левада Затишна поблизу Льодової арени та Аквапарку. Просторі кімнати, коридор, лоджія та 2-санвузли зроблять проживання їїї мешканців комфортним та якісним. Будинок обладнаний сучасним швидкісним та безшумним ліфтом «Otis», в квартирі встановлені надійні двері українського виробництва, якісні склопакети та підлога з підігрівом. Квартал «Левада Затишна» знаходиться в районі вул. Довженка, приваблює вигідним місцерозташуванням, адже має зручне автобусне сполучення з усіма районами міста, розвинену соціально-побутову, спортивну та торгівельну інфраструктури. У кількох хвилинах ходи розташовані парк культури та відпочинку, міське озеро та два стадіони, басейн і різноманітні спортивні майданчики. Також ми подбали про безпеку вас, ваших дітей та майна: огороджена територія з пропускною системою, відеонагляд, консьєрж - все це дозволить мешканцям почуватися затишно та захищено.
dom.ria.com
4
604 860 грн
21 мая
2-комнатная
59.3 / 32 / 15.5 м²
Пропонуємо вигідну програму розтермінування платежів до 3 років Квартира розташова в кварталі Левада Затишна поблизу Льодової арени та Аквапарку. Просторі кімнати, великий передпокій та лоджія зроблять проживання її мешканців комфортним та якісним. Також ми подбали про безпеку вас, ваших дітей та майна: огороджена територія з пропускною системою, відеонагляд, консьєрж - все це унеможливить вільний доступ на територію чужинців. Будинок обладнаний сучасним швидкісним та безшумним ліфтом «Otis», в квартирі встановлені надійні двері українського виробництва, якісні склопакети та підлога з підігрівом. Квартал «Левада Затишна» знаходиться в районі вул. Довженка, приваблює вигідним місцерозташуванням, адже має зручне автобусне сполучення з усіма районами міста, розвинену соціально-побутову, спортивну та торгівельну інфраструктури. У кількох хвилинах ходи розташовані парк культури та відпочинку, міське озеро та два стадіони, басейн і різноманітні спортивні майданчики.

Мы рекомендуем следующие сайты для размещения объявлений

(050) 338-97-39