5 объявлений
по рейтингу
Дата публикации
любая
Синява, Киевская область
9 999 $
1 этаж
  • 4-комнатный
  • 63 м² / 18 соток
ЦІНУ ЗАНИЖЕНО, ТАК ЯК Є НА ЗАМІТКІ ІНШИЙ ДІМ!!! ПІЗНІШЕ ЦІНУ МОЖЕ БУТИ ПІДНЯТО НАЗАД!! Продам дім в с.Синява. В селі дуже розвинута інфрастрктура, є чудовий дитячий садок, велика 3 поверхова школа з оновленим стадіоном, безліч магазинів в яких можливо придбати все що потрібно для повсякденного життя, ресторанний комплекс "Старий Млин" біля річки Рось, 2 великі Кафе-бари, річка Рось ( купальні майже по всьому березі), в кінці села великий ліс (гриби, ягоди, полювання), страусина ферма ( в будь який час можливо замовити Екскурсію, і Ви побачите молоду сімью Оленів, безліч рідкісних видів птахів, вівці, ослик і тд, можливо купити сувеніри) навпроти ферми історичне місце "Божа Гора", проїхавши ще декілька кілометрів, і Ви дістанетесь "Голубого Озера"- яке визнане найчистішим озером в Київській області, де кришталево чиста вода і глибина майже 47 метрів. Через село кожну годину прямують маршрутки Синява-Київ, автобуси на Білу Церкву, Рокитно, ЖД вокзал. Село знаходиться в притул до районного центру Рокитно. Дім жилий (тобто проживаємо с самого дня постройки, простою небуло, а значить штукатурка, потолок і стіни не посипляться, як у тих домівках що по декілька років без отоплення стояли, і не зрозуміло що буде в зимку з ними), з червоної цегли, має 3 кімнати, прихожу, чималу кухню та веранду, в середині є груба, лижанка, парове отоплення (2 котли- 1 дровьяний і 1 газовий), з кухні є вихід до каналізації(тобто труба діаметром 120мм), ремонт не "Євро", але по бажанню кожного можливо переробити (на голову нічого не падає, робився ремонт років 6 назад), поли бетон- не дерево. Біля домівки є криниця, цегляна повітка ( зробивши ремонт, можливо з легкістю зробити літню кухню, так як вона до постройки дому, була як тимчасівка( времьянка)), бетонний міцний як "ДОТ" погріб 4×3 метра з погрібником, старенький садок, і квітничок. Загальна ділянка землі майже 18 сотих. З документами все гаразд. Чудовим покупцям- відповідний торг)) Сусіди чудові, за домом приглянуть! Питання за тел
Подробнее
Шевченко дом 173а, Синява, Киевская область
10 500 $
1 этаж
  • 3-комнатный
  • 74 м² / 25 соток
Рокитнянський р-он, с.Синява, жилой дом (1990г.) 120 км. от Киева с белого кирпича 74 кв.м., 3 комнаты после ремонта, высота потолков 3м., все коммуникации, газ, отопление смешанное на все случаи (1-й котел полный автомат на газу, 2-й котел на газу и твердом топливе), евроокна, бронедверь, возможна достройка 2-го этажа, сарай, погреб под домом, колодец, молодой сад, место под гараж, участок 25 соток, новый забор, рядом лес, р. Рось, родник, 200 м. до остановки автобуса на Киев (автобус каждый час), хозяин, все приватизировано 10500 у.е. торг. Или обменяю на квартиру в Киеве.
Подробнее
Шевченко, 183а, Синява, Киевская область
10 500 $
1 этаж
  • 3-комнатный
  • 74 м² / 25 соток
Киевская обл., Рокитнянський р-он, с.Синява, жилой дом (10 лет) 100 км. от Киева с белого кирпича 74 кв.м., 3 комнаты после ремонта, высота потолков 3м., все коммуникации, газ, отопление смешанное на все случаи (1-й котел полный автомат на газу, 2-й котел на газу и твердом топливе), евроокна, бронедверь, возможна достройка 2-го этажа, сарай, погреб под. домом, колодец, молодой сад, участок 25 соток, рядом лес, р.Рось, родник, хозяин, все приватизировано 10500 у.е. торг. Или обменяю на квартиру в Киеве.
Подробнее

Продажа домов в Синяве