Продажа домов
 • Продажа квартир
 • Продажа домов
 • Аренда квартир
 • Аренда домов
 • Вся недвижимость
Площадь, м²
 • от 50 м²
 • от 75 м²
 • от 100 м²
 • от 200 м²
 • от 300 м²
Участок, сотка
 • от 5 соток
 • от 10 соток
 • от 20 соток
 • от 30 соток
Цена
   


Найти

dom.ria.com
3
владелец
6 000 $
14 января
3-комнатный
63 м²
В Корсунь-Шевченківському районі, с. Сахнівка продається саманний обкладений цеглою будинок в доброму стані. В будинку 3 кімнати, внутрішня площа 54 кв. м, опалення : пічне і електричне. Ділянка 0,44 га є погріб, літня кухня, сарай, гараж. До річки Рось 200 м , за річкою ліс. До центра села 1,5 км.

dom.ria.com
5
владелец
150 000 грн
24 декабря 2017
4-комнатный
78 м² / 45 соток
Будинок дерев’яний обкладений цеглою в районі цукрового завода. Вулиця газофікована, біля будинку асфальтована дорога, можливо без пересадок доїхати до Городища, Черкасс, Київа також біля будинку є криниця та на подвір’ї колонка. Усі кімнати в будинку великі і світлі, частково мебльовані. Площа будинку 78 кв.м. Криша будинку в доброму стані не тече. В будинку є опалення водяне (дровами чи вугльом) а також є лежанка та плита. У дворі є літня кухня, сараї для домашньої худоби, гараж та погріб. Літня кухня має гарний пічний комплекс (піч, плита, котел). Огород та невеличкий садочок біля будинку. Огороду 45 соток. Дуже гарне розташування садиби є поруч біля городу річка Вільшанка.
obyava.ua
4
13 300 $
19 января
3-комнатный
74 м² / 10 соток
Продам цегляний, житловий будинок (74 м.кв) з заскленою мансардою в м. Шпола Черкаської обл, по вул. Пролетарська 104а. Загальна площа ділянки 10 соток. Будинок введений в експлуатацію в 2002 році.Приміщення будинку цілком готові до проживання, після проведення невеликого косметичного ремонту.Вікна , підлогу та двері будинку дерев'яні і не потребують заміни.Участок рівний, сонячний. Є кам'яний льох, сад, город, плодові дерева,напої з ягід і плодів з особистого саду будуть добре зберігатися в сухому й прохолодному льоху.Гаража немає, є місце для його побудови. Опалення будинку пічне-електричне. Газ підведений до будинку, але ще не підключений.Зручності і вода в дворі.Подача води з колодязя здійснюється водяним насосом. Хороші, доброзичливі сусіди. Через дорогу знаходиться стадіон, ставок, церква, до супермаркету - 150 м.Біля будинку зупинка маршрутного транспорту.Участок приватизований, документи в порядку. Нотаріальне оформлення всіх зобов'язань. Ціна 13300 $ .Дзвоніть, відповім на всі запитання.
Подробнее
obyava.ua
4
13 300 $
19 января
3-комнатный
74 м² / 10 соток
Продам цегляний, житловий будинок (74 м.кв) з заскленою мансардою в м. Шпола Черкаської обл, по вул. Пролетарська 104а.(70 км. від Черкас, 135 км.від Києва). Загальна площа ділянки 10 соток. Будинок введений в експлуатацію в 2002 році.Приміщення будинку цілком готові до проживання, після проведення невеликого косметичного ремонту.Вікна , підлогу та двері будинку дерев'яні і не потребують заміни.Участок рівний, сонячний. Є кам'яний льох, сад, город, плодові дерева,напої з ягід і плодів особистого саду будуть добре зберігатимуться в сухому й прохолодному льоху.Гаража немає, є місце для його побудови. Опалення будинку пічне-електричне. Газ підведений до будинку, але ще не підключений.Зручності і вода в дворі.Подача води з колодязя здійснюється водяним насосом. З вікон будинку видно стадіон, ставок, церкву. До супермаркету - 150 м.Біля будинку зупинка маршрутного транспорту.Участок приватизований, документи готові до продажу будинку. Нотаріальне оформлення всіх зобов'язань. Ціна 13300 $ . Подзвоніть нам не відкладуючи, відповім на всі Ваші запитання,за ціну домовимось.
Подробнее