4 объявления
по рейтингу
Дата публикации
любая
Йосиповка, Житомирская область
2 000 $
1 этаж
  • 3-комнатный
  • 60 м² / 60 соток
Продається будинок в с. Йосипівка Малинського району Житомирської області. Будинок дерев'яний, поблизу знаходиться красиве озеро. Біля будинку побудований дерев'яний сарай, є фруктові дерева. Село Йосипівка недалеко від смт. Чоповичі в якому знаходяться урочище Кип'яче, жіночий та чоловічий монастирі. В селі є велика школа, церква. Хороша транспортна розв'язка є з смт. Чоповичі декілька разів на день маршрутні автобуси до м. Малина та м. Житомира, повз с. Йосипівка проїзджає маршрутка на м. Київ. Недалеко від будинку желізна дорога де є зупинка електрички до м. Києва та м. Коростеня, швидкісна траса Київ - Ковель. Наявна на будинок технічна документація.
Подробнее
Козацька вулиця дом 7, Новобратское, Житомирская область
1 $
1 этаж
  • 4-комнатный
  • 86 м² / 60 соток
Продам будинок в с.Новобратське Малинського р-ну. Житомирська обл. загальна площа будинку 86 м.площа земельної ділянки 60 соток (приватизована). Гараж , теплиця,колодязь,господарське приміщення.Поруч з господарством зариблений ставок .1.5 км до центра смт.Чоповичі. За більш детальною інформацією 969 - Показати номер - або 688 - Показати номер - Ціна договірна дзвоніть ДОМОВИМОСЬ.
Подробнее
Жовтнева, 6, Чоповичи, Житомирская область
10 500 $
1 этаж
  • 3-комнатный
  • 80 м² / 20 соток
Продам будинок зі ставом вул. Жовтнева, 6 смт Чоповичі Малинського району Житомирської області. Будинок жилий. Документи в порядку, земля приватизована. Став викопаний два роки назад. Біля будинку є колодязь. Є літня кухня, гараж та навіс з дровами.
Подробнее
Чоповичи, Житомирская область
7 000 $
1 этаж
  • 4-комнатный
  • 80 м² / 40 соток
Продається будинок в смт. Чоповичі Малинського району Житомирської області. Будинок дерев'яний, поблизу зупинка автобуса до залізничного вокзалу. В будинку чотири жилих кімнати, два коридори та кладова. Біля будинку побудований великий сарай з блоків та інші сільськогосподарські пристройки, в дворі є криниця та біля будинку фруктові дерева. Двір заасфальтований. В смт. Чоповичі знаходиться урочище Кип'яче, жіночий та чоловічий монастирі. В селі є велика школа, дитячий садочок, церква. Хороша транспортна розв'язка, декілька разів на день маршрутні автобуси до м. Малина, м. Житомира та м. Києва. Недалеко від смт. Чоповичі швидкісна траса Київ – Ковель.
Подробнее

Продажа и аренда недвижимости в Чоповичах