все варианты
Админ. районы
Микрорайоны

список улиц

Комнат

1

Площадь, м²

любая 
любая 
от 25 м²
от 45 м²
от 65 м²
от 100 м²

Цена

любая
любая
до 1 800 грн
до 2 300 грн
до 3 000 грн
до 4 500 грн

Найти
1 200 грн АН "Ваш Вибір"

Железнодорожный р-н
1 комната, площадь 55 / — / — м², этаж 1 из 1
аренда квартир во Львове (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове (Железнодорожный район)
Пропонуємо Вашій увазі оренду будинку у с. Зимна Вода. Загальна площа 55 м. кв. В будинку 1 кімната, кухня та веранда, будинок без зручностей. Вигоди на вулиці. Вода у криниці. В будинку є всі необхідні для проживання меблі. Пічне опалення. Будинок з еще
1 200 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Лобачевского

Шевченковский р-н
1 комната, площадь 30 / — / — м², этаж 2 из —
аренда квартир во Львове на ул. Лобачевского (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Лобачевского (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Лобачевского (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Лобачевского (Шевченковский район)
Агентство нерухомості "Ваш Вибір" пропонує Вашій увазі оренду 1-кімнатної квартири Квартира знаходиться на 2 поверсі. Загальна площа 30 м. кв. В квартирі зроблений санітарний ремонт, всі необхідні меблі, також є побутова техніка (холодильник, еще
1 300 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Шевченко

Шевченковский р-н
1 комната, площадь 22 / — / — м², этаж — из 9, кирпич
аренда квартир во Львове на ул. Шевченко (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Шевченко (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Шевченко (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Шевченко (Шевченковский район)
Агентство нерухомості "Ваш Вибір" пропонує Вашій увазі оренду 1-кімнатної квартири(Рясне-1). Квартира знаходиться на 7-му поверсі Загальна площа 22 м. кв. Квартира після ремонту, поміняна сантехніка. Центральне опалення. На все лічильники. еще
1 500 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Госпитальная

Шевченковский р-н
1 комната, площадь 25 / — / — м², этаж — из 5, кирпич
аренда квартир во Львове на ул. Госпитальная (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Госпитальная (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Госпитальная (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Госпитальная (Шевченковский район)
Агентство нерухомості "Ваш Вибір" пропонує Вашій увазі оренду кавалерки Загальна площа 25 м. кв. В квартирі зроблено санітарний ремонт. Є всі необхідні для проживання меблі. Немає ванни. Вартість оренди 1500 грн/міс. +КП.
1 500 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Шевченко

Шевченковский р-н
1 комната, площадь 27 / — / — м², этаж — из 5, кирпич
аренда квартир во Львове на ул. Шевченко (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Шевченко (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Шевченко (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Шевченко (Шевченковский район)
Пропонуємо Вашій увазі однокімнатну квартиру у м. (Рясне-1). Загальна площа 27 м. кв. Кімната 19 м. кв, дуже світла. В квартирі зроблений санітарний ремонт. Кухня 9 м. кв. в спільному користуванні з власниками. В квартирі є всі необхідні для проживання еще
1 600 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Городоцкая

Железнодорожный р-н
1 комната, этаж — из 3, кирпич
аренда квартир во Львове на ул. Городоцкая (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Городоцкая (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Городоцкая (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Городоцкая (Железнодорожный район)
Пропонуємо в оренду однокімнатну квартиру(в р-ні Цирку). Загальна площа 13 м. кв. Квартира знаходиться на 3-му поверсі В квартирі зроблений санітарний ремонт, є всі необхідні для проживання меблі, з побутової техніки є (електроплита, телевізор). Інтернет. еще
1 600 грн АН "Ваш Вибір"

Лычаковский р-н
1 комната, площадь 18 / — / — м², этаж 3 из — , кирпич
аренда квартир во Львове (Лычаковский район)аренда квартир во Львове (Лычаковский район)аренда квартир во Львове (Лычаковский район)аренда квартир во Львове (Лычаковский район)
Пропонуємо в оренду кімнату в гуртожитку по вул. Тракт Глинянський. Загальна площа кімнати 18 м. кв. Кімната знаходиться на 3-му поверсі цегляного будинку. Кімната радянська, але чистенька. Є всі необхідні для проживання меблі. Центральне опалення. Постійне еще
1 600 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Шептицких

Железнодорожный р-н
1 комната, площадь 31 / — / — м², этаж — из 3, кирпич
аренда квартир во Львове на ул. Шептицких (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Шептицких (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Шептицких (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Шептицких (Железнодорожный район)
Агентство нерухомості "Ваш Вибір" пропонує Вашій увазі оренду 1 кімнати в 2-х кінатній квартирі Загальна площа квартири 100 м. кв. В квартирі зроблений хороший ремонт, є усі необхідні для комфортного проживання меблі, побутова техніка еще
1 600 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Джерельная

Шевченковский р-н
1 комната, площадь 37 / — / — м², этаж — из 3
аренда квартир во Львове на ул. Джерельная (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Джерельная (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Джерельная (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Джерельная (Шевченковский район)
Пропонуємо в оренду 1-кімнатну квартиру Хороший житловий стан. Усі необхідні меблі (кухонні меблі, розкладний диван, шафа, стіл), ТВ, холодильник. Чиста сантехніка. Вода постійно. Колонка. Лічильники.
1 600 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Окружная

Франковский р-н
1 комната, площадь 40 / — / — м², этаж — из 5, кирпич
аренда квартир во Львове на ул. Окружная (Франковский район)аренда квартир во Львове на ул. Окружная (Франковский район)аренда квартир во Львове на ул. Окружная (Франковский район)аренда квартир во Львове на ул. Окружная (Франковский район)
Пропонуємо в оренду 1-к. квартиру В квартирі зроблено ремонт, є всі необхідні меблі та побутова техніка, поміняна сантехніка.
1 700 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Восточная

Шевченковский р-н
1 комната, площадь 25 / — / — м², этаж 2 из 3, кирпич
аренда квартир во Львове на ул. Восточная (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Восточная (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Восточная (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Восточная (Шевченковский район)
Довготривала 1 км квартира, (біч. Замарстинівська). Польський будинок, не кутова, вхід в кухню. Зручна транспортна розвязка. Броньовані двері, металопластикові вікна. Опалення: в кімнаті пічне, в кухні -електричний конвектор, сучасна газова колонка на еще
1 800 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Генерала Тарнавского

Лычаковский р-н
1 комната, площадь 23 / — / — м²,
аренда квартир во Львове на ул. Генерала Тарнавского (Лычаковский район)аренда квартир во Львове на ул. Генерала Тарнавского (Лычаковский район)аренда квартир во Львове на ул. Генерала Тарнавского (Лычаковский район)аренда квартир во Львове на ул. Генерала Тарнавского (Лычаковский район)
Пропонуємо в оренду кавалерку Загальна площа 23 м. кв. Квартира знаходиться в напів підвальному приміщенні. Є велике вікно з гратами. В квартирі зроблений санітарний ремонт, є всі необхідні для проживання меблі, з побутової техніки є електроплита. Інтернет. еще
1 800 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Полевая

Лычаковский р-н
1 комната, площадь 35 / — / — м², этаж — из 1
аренда квартир во Львове на ул. Полевая (Лычаковский район)аренда квартир во Львове на ул. Полевая (Лычаковский район)аренда квартир во Львове на ул. Полевая (Лычаковский район)аренда квартир во Львове на ул. Полевая (Лычаковский район)
Пропонуємо оренду 1-кімнатної квартири Квартира знаходиться на 1-му поверсі. Є необхідні меблі, телевізор та холодильник. Постійне водопостачання. Встановлено індивідуальне опалення (котел старого зразка). Поруч зупинка громадського транспорту. Вартість оренди 1800 грн. + КП.
1 800 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Роксоляны

Железнодорожный р-н
1 комната, площадь 32 / — / — м²,
аренда квартир во Львове на ул. Роксоляны (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Роксоляны (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Роксоляны (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Роксоляны (Железнодорожный район)
Агентство нерухомості "Ваш Вибір" пропонує Вашій увазі оренду 1-кімнатної квартири Загальна площа 32 м. кв. Квартира радянська, але чистенька. Є усі необхідні для проживання меблі та побутова техніка (холодильник, телевізор, газова плита). еще
1 800 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Стрыйская

Франковский р-н
1 комната, площадь 38 / — / — м², этаж — из 14, кирпич
аренда квартир во Львове на ул. Стрыйская (Франковский район)аренда квартир во Львове на ул. Стрыйская (Франковский район)аренда квартир во Львове на ул. Стрыйская (Франковский район)аренда квартир во Львове на ул. Стрыйская (Франковский район)
Пропонуємо в оренду 1-к. квартиру В квартирі зроблено ремонт, центральне опалення, є всі необхідні меблі та побутова техніка, поміняна сантехніка. По ціні можливий торг.
1 800 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Дмитрия Яворницкого

Железнодорожный р-н
1 комната, площадь 35 / — / — м², этаж 4 из — , кирпич
аренда квартир во Львове на ул. Дмитрия Яворницкого (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Дмитрия Яворницкого (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Дмитрия Яворницкого (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Дмитрия Яворницкого (Железнодорожный район)
Агентство Нерухомості "Ваш Вибір" пропонує Вашій увазі оренду 1 кімнатної квартири Квартира знаходиться на 4 поверсі цегляного будинку. Загальна площа 35 м. кв. В квартирі зроблений ремонт, є всі необхідні меблі та побутова техніка (пральна еще
1 900 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Князя Романа

Галицкий р-н
1 комната, площадь 35 / — / — м²,
Довготривала однокімнатної квартири Загальна площа 35 м. кв. В квартирі зроблений євроремонт, є всі необхідні для проживання нові меблі та побутова техніка (холодильник, газова плита, пральна машина, телевізор, електрочайник). Інтернет. Встановлено індивідуальне еще
1 900 грн АН "Ваш Вибір"

Лычаковский р-н
1 комната, площадь 50 / — / — м², этаж — из 2, кирпич
аренда квартир во Львове (Лычаковский район)аренда квартир во Львове (Лычаковский район)аренда квартир во Львове (Лычаковский район)аренда квартир во Львове (Лычаковский район)
1 кімнатна квартира в особняку з окремим входом. В квартирі зроблений ремонт, є вся необхідна побутова техніка та меблі (нова вмонтована кухня, прихожа, 2 розкладних дивани). Сантехніка нова. Вода своя, холодна та гаряча постійно. Можна сім"ю з дитиною або 1-2 особи.
1 900 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Городоцкая

Железнодорожный р-н
1 комната, площадь 48 / — / — м², этаж — из 4, кирпич
аренда квартир во Львове на ул. Городоцкая (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Городоцкая (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Городоцкая (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Городоцкая (Железнодорожный район)
Пропонуємо в оренду 1-к. квартиру В квартирі зроблено євроремонт, встановлено індивідуальне опалення, всі нові сучасні меблі, вся побутова техніка, нова сантехніка.
2 000 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Левандовская, 1

Железнодорожный р-н
1 комната, площадь 35 / — / — м², этаж — из 3, кирпич
аренда квартир во Львове на ул. Левандовская, 1 (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Левандовская, 1 (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Левандовская, 1 (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Левандовская, 1 (Железнодорожный район)
Пропонуємо в оренду квартиру на му високому поверсі. В квартирі зроблено євроремонт, вмонтовано сучасну кухню, встановлено індивідуальне опалення (2-х функційний котел), поміняно сантехніку. Є вся нова побутова техніка (телевізор, пральна машина автомат, еще
2 000 грн АН "Ваш Вибір"

Сыховский р-н
1 комната, площадь 30 / — / — м², этаж — из 2, кирпич
аренда квартир во Львове (Сыховский район)аренда квартир во Львове (Сыховский район)аренда квартир во Львове (Сыховский район)аренда квартир во Львове (Сыховский район)
Довготривала кавалерки по вул. Героїв Крут. Квартира розміщена на 2-му поверсі двоповерхового цегляного будинку. Загальна площа 30 м. кв. Квартира радянська, але чистенька. Пічне опалення. В квартирі є всі необхідні для проживання меблі. Вартість оренди 2000 грн. /міс. +КП.
2 000 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Замковая

Шевченковский р-н
1 комната, площадь 25 / — / — м²,
аренда квартир во Львове на ул. Замковая (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Замковая (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Замковая (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Замковая (Шевченковский район)
Пропонуємо в оренду однокімнатну квартиру у місті (р-н Високого Замку). Загальна площа квартири 25 м. кв. Квартира знаходиться у будинку старого Квартира чистенька, є необхідні меблі, з побутової техніки є холодильник та плита. Холодна вода постійно. еще
2 000 грн АН "Ваш Вибір"

Железнодорожный р-н
1 комната, площадь 22 / — / — м², этаж — из 2, кирпич
аренда квартир во Львове (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове (Железнодорожный район)
Пропозиція довготривалої оренди 1-ї кімнати в особняку у с. Зимна Вода (р-н Епіцентру, кінець Городоцької). Кімната ізольована, знаходиться на 1-му поверсі особняка. Площа кімнати 22 м. кв. В кімнаті зроблений ремонт. В будинку є все необхідне для проживання. еще
2 000 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Городоцкая

Железнодорожный р-н
1 комната, площадь 25 / — / — м², этаж 1 из 2
аренда квартир во Львове на ул. Городоцкая (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Городоцкая (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Городоцкая (Железнодорожный район)аренда квартир во Львове на ул. Городоцкая (Железнодорожный район)
Пропонуємо в оренду (р-н Скнилова). Другий поверх здається покімнатно. На другому поверсі 3 ізольовані кімнати. Загальна площа кімнати 25 м. кв. Будинок з дерев'яного брусу. Є все необхідне для проживання. На подвір'ї є баня на дровах і басейн. Є стоянка еще
2 000 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Земельная

Лычаковский р-н
1 комната, площадь 70 / — / — м², этаж 1 из 1
аренда квартир во Львове на ул. Земельная (Лычаковский район)аренда квартир во Львове на ул. Земельная (Лычаковский район)аренда квартир во Львове на ул. Земельная (Лычаковский район)аренда квартир во Львове на ул. Земельная (Лычаковский район)
Пропонуємо в оренду будинок у м. Рудки, (45 км. від м. Будинок окремостоячий, загальна площа 70 м. кв. , огороджений, з окремим подвір'ям. В будинку 1 кімната, зроблений свіжий євроремонт, встановлено індивідуальне опалення. Є всі необхідні для проживання еще
2 000 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Степана Бандеры

Франковский р-н
1 комната, площадь 26 / — / — м²,
аренда квартир во Львове на ул. Степана Бандеры (Франковский район)аренда квартир во Львове на ул. Степана Бандеры (Франковский район)аренда квартир во Львове на ул. Степана Бандеры (Франковский район)
Пропонуємо в оренду кавалерку у м. на перехресті вулиць Степана Антоновича. Загальна площа 26 м. кв. Зроблений санітарний ремонт. Кавалерка частково омебльована, всі інші необхідні меблі та побутову техніку докуплять під клієнта. Холодна вода постійно, еще
2 000 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Рыбная

Шевченковский р-н
1 комната, площадь 29 / — / — м², этаж — из 3, кирпич
аренда квартир во Львове на ул. Рыбная (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Рыбная (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Рыбная (Шевченковский район)
Пропонуємо в оренду однокімнатну квартиру у Квартира розміщена на 1-му високому поверсі старого Вхід по балкону. Загальна площа 29 м. кв. Квартира частково омебльована радянськими меблями. З побутової техніки лише газова плита. Опалення пічне. Холодна еще
2 000 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Зелёная

Лычаковский р-н
1 комната, площадь 25 / — / — м²,
аренда квартир во Львове на ул. Зелёная (Лычаковский район)аренда квартир во Львове на ул. Зелёная (Лычаковский район)аренда квартир во Львове на ул. Зелёная (Лычаковский район)аренда квартир во Львове на ул. Зелёная (Лычаковский район)
Пропозиція довготривалої оренди однієї кімнати в готелі в місті Площа кімнати, в хорошому житловому стані, зроблений євроремонт, є всі необхідні для проживання меблів та побутова техніка (холодильник, пральна машина, електрочайник, мікрохвильова піч, еще
2 000 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Гетмана Мазепы

Шевченковский р-н
1 комната, площадь 32 / — / — м², этаж — из 9, кирпич
аренда квартир во Львове на ул. Гетмана Мазепы (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Гетмана Мазепы (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Гетмана Мазепы (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Гетмана Мазепы (Шевченковский район)
Агентство нерухомості "Ваш Вибір" пропонує Вашій увазі оренду 1-кімнатної квартири Квартира знаходиться на 2-му поверсі Загальна площа 32 м. кв. В квартирі зроблено ремонт, є всі необхідні меблі, також є побутова техніка (холодильник, еще
2 000 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Гетмана Мазепы

Шевченковский р-н
1 комната, площадь 31 / — / — м², этаж — из 5, кирпич
аренда квартир во Львове на ул. Гетмана Мазепы (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Гетмана Мазепы (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Гетмана Мазепы (Шевченковский район)аренда квартир во Львове на ул. Гетмана Мазепы (Шевченковский район)
Агентство нерухомості "Ваш Вибір" пропонує Вашій увазі оренду 1-кімнатної квартири Квартира знаходиться на 5 поверсі цегляного будинку. Загальна площа 31 м. кв. В квартирі зроблений санітарний ремонт, всі необхідні меблі, також є побутова еще

Отправить жалобу

Пожаловаться на объявление:

Подпишитесь на новые объявления по текущему запросу

Аренда квартир, г. Львов, 1к

1 - 30 из 1624 объявлений

Акции и скидки от застройщиков

Долгосрочная аренда 1-комнатных квартир во Львове недорого