Галицкий
Админ. районы
Микрорайоны

список улиц

Комнат

1

Площадь, м²

любая 
любая 
от 25 м²
от 45 м²
от 65 м²
от 100 м²

Цена

любая
любая
до 1 800 грн
до 2 300 грн
до 3 000 грн
до 4 500 грн

Найти
6 700 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Остапа Нижанковского

Галицкий р-н
1 комната, площадь 60 / — / — м², этаж — из 4
аренда квартир во Львове на ул. Остапа Нижанковского (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Остапа Нижанковского (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Остапа Нижанковского (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Остапа Нижанковского (Галицкий район)
Пропозиція довготривалої оренди однокімнатної квартири в місті Будинок австрійський люкс. 1-кімнатна квартира-студія в 2-х рівнях. В квартирі авторський дизайн, є усі необхідні для проживання нові меблі та побутова техніка (пральна машина, холодильник, еще
4 100 грн АН "Ваш Вибір"

Галицкий р-н
1 комната, площадь 30 / — / — м², этаж — из 5, кирпич
аренда квартир во Львове (Галицкий район)аренда квартир во Львове (Галицкий район)аренда квартир во Львове (Галицкий район)аренда квартир во Львове (Галицкий район)
Агентство нерухомості Ваш Вибір пропонує Вашій увазі оренду 1-кімнатної квартири по вул. Коперника. Квартира знаходиться на 3-му поверсі Загальна площа 30 м. кв. В квартирі зроблено євроремонт, є усі необхідні для проживання меблі та еще
3 000 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Дмитрия Витовского

Галицкий р-н
1 комната, площадь 40 / — / — м², этаж — из 4, кирпич
аренда квартир во Львове на ул. Дмитрия Витовского (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Дмитрия Витовского (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Дмитрия Витовского (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Дмитрия Витовского (Галицкий район)
Агентство нерухомості "Ваш Вибір" пропонує Вашій увазі оренду 1-кімнатну квартиру Квартира знаходиться на 1 поверсі (цоколь). Загальна площа 40 м. кв. В квартирі зроблено хороший ремонт (підвісні потолки), є меблі (вмонтована кухня), еще
6 000 грн АН "Ваш Вибір"

Рынок площадь

Галицкий р-н
1 комната, площадь 60 / — / — м², этаж 2 из —
аренда квартир во Львове на Рынок площадь (Галицкий район)аренда квартир во Львове на Рынок площадь (Галицкий район)аренда квартир во Львове на Рынок площадь (Галицкий район)
Агентство нерухомості "Ваш Вибір" пропонує Вашій увазі оренду 1-кімнатної квартири в центрі міста на Квартира знаходиться на 2-му поверсі. Загальна площа 60 м. кв. Квартира після капітального ремонту, поміняні вікна, двері, сантехніка. еще
5 600 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Краковская

Галицкий р-н
1 комната, площадь 32 / — / — м², этаж — из 4
аренда квартир во Львове на ул. Краковская (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Краковская (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Краковская (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Краковская (Галицкий район)
Агентство нерухомості "Ваш Вибір" пропонує Вашій увазі оренду 1-кімнатної квартири(р-н Площі Ринок). Квартира знаходиться на 2-му поверсі австрійського будинку. Загальна площа 32 м. кв. Квартира-студіо, після капітального ремонту, поміняні еще
7 450 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Тадеуша Костюшко

Галицкий р-н
1 комната, площадь 31 / — / — м², этаж — из 3
аренда квартир во Львове на ул. Тадеуша Костюшко (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Тадеуша Костюшко (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Тадеуша Костюшко (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Тадеуша Костюшко (Галицкий район)
Агентство нерухомості "Ваш Вибір" пропонує Вашій увазі оренду 1-кімнатної квартири в центральній частині міста по вул. Костюшки. Квартира знаходиться на 2-му поверсі. Загальна площа 31 м. кв. В квартирі зроблений ремонт, є усі необхідні еще
4 000 грн АН "Ваш Вибір"

Рынок площадь

Галицкий р-н
1 комната, площадь 35 / — / — м², этаж — из 4
аренда квартир во Львове на Рынок площадь (Галицкий район)аренда квартир во Львове на Рынок площадь (Галицкий район)аренда квартир во Львове на Рынок площадь (Галицкий район)аренда квартир во Львове на Рынок площадь (Галицкий район)
Агентство нерухомості "Ваш Вибір" пропонує Вашій увазі оренду квартири-студіо по В квартирі зроблений євроремонт, встановлено індивідуальне опалення, підігрів підлоги, вмонтована кухня з барною стійкою, 2-спальне ліжко, розкладний диван, еще
4 800 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Ивана Франко

Галицкий р-н
1 комната, площадь 50 / — / — м², этаж — из 3, панель
аренда квартир во Львове на ул. Ивана Франко (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Ивана Франко (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Ивана Франко (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Ивана Франко (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду 1-кімнатну квартиру(р-н Стрийського парку). Квартира знаходиться на 2-му поверсі В квартирі все нове. Встановлено індивідуальне опалення, підігрів підлоги, вся необхідна побутова техніка (кондиціонер, холодильник (2-ох камерний), пральна еще
2 000 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Ивана Рутковича

Галицкий р-н
1 комната, этаж — из 3
аренда квартир во Львове на ул. Ивана Рутковича (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Ивана Рутковича (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Ивана Рутковича (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Ивана Рутковича (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду 1-к. квартиру Квартира знаходиться в цокольному поверсі, омебльована, холодильник, електрична плитка, бойлер на воду. Опалення конвекторне. Сантехніка поміняна. Велика кутова ванна, сауна. Вікна металопластикові. Квартира дуже тепла еще
6 500 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Михаила Грушевского

Галицкий р-н
1 комната, площадь 60 / — / — м², этаж — из 4
аренда квартир во Львове на ул. Михаила Грушевского (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Михаила Грушевского (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Михаила Грушевского (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Михаила Грушевского (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду 2-х кімнатну 2-х рівневу квартиру(центр міста). В квартирі зроблений якісний ремонт (власники робили для себе), встановлено індивідуальне опалення, є усі необхідні для проживання меблі та побутова техніка. Два санвузла. Великий балкон. еще
6 500 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Фурманская

Галицкий р-н
1 комната, площадь 30 / — / — м², этаж — из 3
аренда квартир во Львове на ул. Фурманская (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Фурманская (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду однокімнатну квартиру Квартира розміщена на 2-му поверсі австрійського будинку. Загальна площа 30 м. кв. В квартирі зроблений євроремонт, є усі необхідні для проживання нові меблі та побутова техніка. Встановлено індивідуальне опалення. еще
3 000 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Городоцкая

Галицкий р-н
1 комната, площадь 32 / — / — м²,
аренда квартир во Львове на ул. Городоцкая (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Городоцкая (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Городоцкая (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Городоцкая (Галицкий район)
Агентство нерухомості "Ваш Вибір" пропонує Вашій увазі оренду 1-кімнатної квартири(біля церкви Анни). У квартирі зроблено санітарний ремонт. Вхід по балкону. Загальна площа 32 м. кв. В квартирі є всі необхідні для проживання меблі та еще
3 600 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Томашевского

Галицкий р-н
1 комната, площадь 56 / — / — м², этаж — из 3, кирпич
аренда квартир во Львове на ул. Томашевского (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Томашевского (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Томашевского (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Томашевского (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду 1-к. квартиру в центрі Квартира великої площі. В квартирі зроблено дорогий євроремонт, встановлено індивідуальне опалення, є всі нові сучасні меблі та побутова техніка, нова сантехніка. Можлива здача в суборенду.
7 500 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Краковская

Галицкий р-н
1 комната, площадь 45 / — / — м², этаж — из 4
аренда квартир во Львове на ул. Краковская (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Краковская (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Краковская (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Краковская (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду 1-к. квартиру в центрі міста В квартирі зроблено євроремонт, встановлено індивідуальне опалення, у ванній підігрів підлоги, МПВ. , броньовані двері, всі нові сучасні меблі та побутова техніка, нова сантехніка. Ціна 7500 грн.
2 300 грн АН "Ваш Вибір"

Рынок площадь

Галицкий р-н
1 комната, площадь 25 / — / — м², этаж — из 3
аренда квартир во Львове на Рынок площадь (Галицкий район)аренда квартир во Львове на Рынок площадь (Галицкий район)аренда квартир во Львове на Рынок площадь (Галицкий район)аренда квартир во Львове на Рынок площадь (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду 1-к. квартиру в центрі міста на В квартирі зроблено євроремонт, встановлено індивідуальне опалення, всі сучасні меблі та побутова техніка, нова сантехніка. Ціна 2300 грн. +торг.
4 400 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Академика Гнатюка

Галицкий р-н
1 комната, площадь 35 / — / — м²,
аренда квартир во Львове на ул. Академика Гнатюка (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Академика Гнатюка (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Академика Гнатюка (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Академика Гнатюка (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду однокімнатну квартиру у місті Загальна площа квартири 35 м. кв. В квартирі хороший житловий стан, є усі необхідні для проживання меблі та побутова техніка (холодильник, пральна машинка, газова плита, телевізор). Інтернет. Нова сантехніка. еще
2 500 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Коцюбинского

Галицкий р-н
1 комната, площадь 45 / — / — м², этаж — из 3
аренда квартир во Львове на ул. Коцюбинского (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Коцюбинского (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Коцюбинского (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Коцюбинского (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду 1-к. квартиру В квартирі щойно зроблено євроремонт, підігрів підлоги, перша здача, всі нові сучасні меблі та побутова техніка, нова сантехніка.
3 600 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Зелёная

Галицкий р-н
1 комната, площадь 35 / — / — м², этаж — из 9
аренда квартир во Львове на ул. Зелёная (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Зелёная (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Зелёная (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Зелёная (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду 1-к. квартиру в новобудові В квартирі зроблений євроремонт, є вся необхідна побутова техніка, сучасні меблі, нова сантехніка. Для іногородніх. ТОРГ.
4 000 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Краковская

Галицкий р-н
1 комната, площадь 40 / — / — м², этаж — из 4
аренда квартир во Львове на ул. Краковская (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Краковская (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Краковская (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Краковская (Галицкий район)
1 кімн. квартира-студіо, знаходиться в центрі міста В квартирі зроблений євроремонт, встановлено індивідууальне опалення, проведено інтернет та супутникове ТБ. Меблі нові та сучасні (2 розкладних дивани, шафа-купе, прихожа, вмонтова кухня, барна стійка). еще
3 000 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Богдана Лепкого

Галицкий р-н
1 комната, площадь 60 / — / — м², этаж — из 4
аренда квартир во Львове на ул. Богдана Лепкого (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Богдана Лепкого (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Богдана Лепкого (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Богдана Лепкого (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду 1-кімнатну квартиру(р-н університету Франка). Квартира облаштована всіма необхідними для проживання меблями та побутовою технікою. Встановлено індивідуальне опалення. Вода холодна та гаряча постійно. Є балкон, що виходить в дуже гарний еще
5 000 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Сечевых Стрельцов

Галицкий р-н
1 комната, площадь 60 / — / — м², этаж — из 5
аренда квартир во Львове на ул. Сечевых Стрельцов (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Сечевых Стрельцов (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Сечевых Стрельцов (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Сечевых Стрельцов (Галицкий район)
1 кімнатна квартира в центрі міста, облаштована новими сучасними меблями (2-спальне ліжко, розкладний диван, шафа-купе, вмонтована кухня) і побутовою технікою (плазм. телевізор, холодильник, пральна машина). Встановлено індивідуальне опалення. Нова сантехніка. еще
8 000 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Драгоманова

Галицкий р-н
1 комната, площадь 30 / — / — м², этаж — из 3
аренда квартир во Львове на ул. Драгоманова (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Драгоманова (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Драгоманова (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Драгоманова (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду 1-но кімнатну квартиру(тихий центр). В квартирі зроблений євроремонт, встановлено індивідуальне опалення, проведено телефон, інтернет та кабельне ТБ. Є всі необхідні для проживання меблі (2 розкладних дивани, стінка, кухонні меблі, еще
2 400 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Галицкая

Галицкий р-н
1 комната, площадь 40 / — / — м², этаж — из 3
аренда квартир во Львове на ул. Галицкая (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Галицкая (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Галицкая (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Галицкая (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду 1 кімнатну квартиру, розташовану на тихій вуличці в центрі міста. Квартира облаштована всіма необхідними для проживання сучасними меблями (2 розкладних дивани, шафа, вмонтована кухня) та побутовою технікою (телевізор, холодильник, еще
3 200 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Сечевых Стрельцов

Галицкий р-н
1 комната, площадь 50 / — / — м², этаж — из 6
аренда квартир во Львове на ул. Сечевых Стрельцов (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Сечевых Стрельцов (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Сечевых Стрельцов (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Сечевых Стрельцов (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду 1 кімн. квартиру в центрі міста. В квартирі зроблений євроремонт, встановлено індивідуальне опалення, поміняна сантехніка. Вода холодна та гаряча постійно. Є всі необхідні для проживання меблі (вмонтована кухня, прихожа, розкладний еще
6 700 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Леси Украинки

Галицкий р-н
1 комната, площадь 45 / — / — м², этаж — из 4
аренда квартир во Львове на ул. Леси Украинки (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Леси Украинки (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Леси Украинки (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Леси Украинки (Галицкий район)
Квартира знаходиться на тихій вуличці в центральній історичній частині міста. Євроремонт, всі необхідні для проживання меблі та побутова техніка. Встановлено індивідуальне опалення. Поміняні вікна та двері. Проведено інтернет. Вартість оренди 6700 грн. /міс. +КП.
3 600 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Степана Бандеры

Галицкий р-н
1 комната, площадь 50 / — / — м², этаж — из 5
аренда квартир во Львове на ул. Степана Бандеры (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Степана Бандеры (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Степана Бандеры (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Степана Бандеры (Галицкий район)
1-кімнатна квартира. Євроремонт, сучасні меблі (розкладний диван, стінка, шафа-купе, вмонтована кухня, комп'ютерний стіл), є вся необхідна побутова техніка. Встановлено індивідуальне опалення. Водопостачання цілодобове. Сателітарне ТБ, інтернет. Вартість оренди 300 у. о. + КП.
5 200 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Армянская

Галицкий р-н
1 комната, площадь 60 / — / — м², этаж — из 3
аренда квартир во Львове на ул. Армянская (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Армянская (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Армянская (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Армянская (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду 1-кім. квартиру-студіо (площа Ринок). В квартирі зроблений дорогий встановлено індивідуальне опалення, дорогі сучасні меблі (двоспальне ліжко, шафа-купе, розкладний диван, вмонтована кухня, барна стійка), нова побутова техніка, сантехніка еще
3 200 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Зелёная

Галицкий р-н
1 комната, площадь 25 / — / — м², этаж — из 9
аренда квартир во Львове на ул. Зелёная (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Зелёная (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Зелёная (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Зелёная (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду 1-к. квартиру готельного типу В квартирі зроблений євроремонт, є вся необхідна побутова техніка, сучасні меблі, нова сантехніка. Для іногородніх.
6 800 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Валовая

Галицкий р-н
1 комната, площадь 50 / — / — м², этаж — из 4
аренда квартир во Львове на ул. Валовая (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Валовая (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Валовая (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Валовая (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду 1-кімнатну квартиру В квартирі зроблено євроремонт, встановлено індивідуальне опалення, кондиціонер, металопластикові вікна, броньовані двері, вся побутова техніка (2-дверний холодильник, телевізор, пральна машина-автомат, посудомийна еще
6 000 грн АН "Ваш Вибір"

ул. Краковская

Галицкий р-н
1 комната, площадь 48 / — / — м², этаж — из 4
аренда квартир во Львове на ул. Краковская (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Краковская (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Краковская (Галицкий район)аренда квартир во Львове на ул. Краковская (Галицкий район)
Пропонуємо в оренду 1-к. квартиру в центрі В квартирі зроблено ремонт, встановлено індивідуальне опалення, металопластикові склопакети, броньовані двері, підігрів підлоги, всі сучасні меблі та побутова техніка, нова сантехніка, інтернет. Ціна 6000 грн. +торг.

Отправить жалобу

Пожаловаться на объявление:

Подпишитесь на новые объявления по текущему запросу

Аренда квартир, г. Львов, Галицкий район, 1к

1 - 30 из 248 объявлений

Акции и скидки от застройщиков

Аренда 1-комнатных квартир — Галицкий район, Львов